بیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش +تصاویر خواهران منصوریان

بیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش + تصاویر خواهران منصوریان قهرمانان ووشوی ایران و جهان را در این بخش اماده نموده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

بیوگرافی شهربانو منصوریان

بیوگرافی شهربانو منصوریان ووشکار تیم ملی بانوان ایران متولد 1364 در شهر سیمرم اصفهان است که افتخارات زیادی را توانسته برای کشورمان کسب کند او از مربیان این رشته نیز محسوب میشود و دارای چند باشگاه ورزشی بوده که به بانوان اموزش میدهد. در ادامه این بخش از بیوگرافی ورزشکاران در سایت شبناک به زندگیامه او میپردازیم.

بیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

خانواده منصوریان

شهربانو منصوریان در یک خانواده ای 8 نفره به دنیا امده است او عضو دوم خواهران است خانواده ای که از نظر اقتصادی در وضعیت بسیار بدی بوده و ابتدایی ترین نیازهای خانه را به سختی تهیه میکردند.

دو خواهر دیگر او به نام سهیلا منصوریان و الهه منصوریان از قهرمانان ووشوی جهان هستند.

پدر این خانواده در زمین های کشاورزی کار میکرده البته زمین هایی که برای مردم بوده و او فقط بر روی زمین ها کارگری میکرده است.

شهربانو منصوریان میگوید که وقتی پدرم بر سر زمین میرفت که کار کند من هم با تمام وجودم به همراهش میرفتم و با او کار میکردم چرا که از نظر اندام و هیکل پدرم وضعیت خوبی نداشت و منم برای کمک به او همراهش کار میکردم.

مادر خواهران منصوریانمادر شهربانو منصوریان,مادر خواهران منصوریان

بعد از مدتی پدرش به دلیل عدم توانایی مالی آنها را ترک میکند و به شیراز میرود و در آنجا ازدواج میکند و انها را برای همیشه تنها میگذارد.

شروع رشته ووشو

بعد از اینکه پدرش خانه را ترک میکند او برای تامین نیازهای خانه مجبور میشود که از کلاس پنجم دبستان ترک تحصیل کند و برای کار به شیراز برود و در انجا به کارگری بپردازد و سپس بعد از مدتی برای تفریح به کلاس رزمی میرود و در انجا با رشته ووشو اشنا میشود و با تمام توان در این رشته فعالیت میکند.

بیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

او در این رشته تمام تلاش خود را میکند و به صورت حرفه ای آن را ادامه میدهد تا جایی که در کشور به چند مقام قهرمانی دست پیدا میکند.

سپس دو خواهر خود سهیلا و الهه را نیز به این ورزش دعوت میکند و حالا انها هم از قهرمانان جهان به شمار میروند و شهرت جهانی دارند.

ازدواج و همسرش

بعد از ازدواج همسرش او را در زندگی خیلی کمک کرد و همیشه مشوق او در ورزش بوده است.

همسر شهربانو منصوریانبیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش,همسر شهربانو منصوریان

او میگوید همسر همیشه در کنارم بود و من هیچگاه احساس تنهایی نکردم و عاشق همسرم هستم و به او افتخار میکنم.

بیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرشبیوگرافی شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

بدترین خاطره زندگی

وی میگوید که بدترین خاطره زندگی‌ام در یک مرغ فروشی بوده !

زمانی که خواهر بزرگم مرضیه میخواست ازدواج کند برای مهمانی پولی نداشتیم و با پدرم به مرغ فروشی محله رفتیم که نسیه مرغ بخریم ولی مرغ فروشی گفت که حسابتان پر شده و دیگر نمیتوانم به شما نسیه بدهم و من آنقدر به او التماس و گریه کردم که بلاخره قبول کرد که به ما مرغ بدهد و در ازای پولش در مغازه اش کار کنم…

سلفی شهربانو منصوریان و همسرش,خواهران منصوریان

instagram shahrbano mansurian

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *