بیوگرافی شیوا امینی + کشف حجاب و پناهندگی شیوا امینی

بیوگرافی شیوا امینی + کشف حجاب و پناهندگی شیوا امینی به کشور سوئیس و همچنین عکس های شیوا امینی را در این بخش از خبرهای ورزشی سایت شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی شیوا امینی

بیوگرافی شیوا امینی متولد 1370 در شهر تهران میباشد او فوتبالیست سابق تیم ملی ایران بود که به خاطر حواشی که برای به وجود آمد از تیم ملی جدا شده و راهی کشور های اروپایی شده است در ادامه این بخش بیوگرافی ورزشکاران به ماجرا او میپردازیم.

بیوگرافی شیوا امینی,پناهندگی شیوا امینی

شیوا امینی مدتی در تیم ملی ایران بازی میکرد و بعد از مسافرت به خارج از کشور تصاویر بی حجابی خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و همین باعث شد تا حواشی زیادی برای او به وجود آید.

حذف از تیم ملی ایران

او در صفحه اینستاگرامش نوشت که به خاطر عکس های بی حجابی که به اشتراک گذاشته از تیم ملی خط خورده است!

بیوگرافی شیوا امینی,پناهندگی شیوا امینی

وی در اینستاگرامش نوشت: هیچگاه گمان نمیکردم به خاطر اینکه در یک سفر شخصی که به اروپا داشته ام و روسری بر سرم نگذاشتم دیگر نتوانم در تیم ملی کشورم بازی کنم! او نسبت به مسئولیت فدراسیون که حجاب را به بازی او ترجیح داده بودند انتقاد کرد و گفت مگر در خارج از کشور هم باید قانون داخل ایران را رعایت کرد؟

بیوگرافی شیوا امینی,پناهندگی شیوا امینی

واکنش فدراسیون به اظهارات شیوا امینی

فدراسیون فوتبال در پی اظهارات این خانم بیانیه ای صادر کرد و نوشت: در سال 2009 این خانم برای بازی های آسیایی در ویتنام به تیم ملی دعوت شد ولی در سال 1389 زمانی که در باشگاه متین ورامین بازی میکرد مصدوم شد و نتوانست در تیم ملی حضور یابد.

این خانم بعد از اینکه مصدومیتش برطرف شد از نظر فنی کاملا افت کرده و به تشخیص مربیان تیم ملی بانوان برای بازی در تیم ملی تایید نشد و از آن زمان به خاطر مسائل فنی خط خورده است و کشف حجاب و این زندگی خصوص او در عدم دعوت او به تیم ملی هیچ دخالتی نداشته است.

بیوگرافی شیوا امینی,عکس های شیوا امینی

 پناهندگی به سوئیس

در حالی که از اخبار سال گذشته به تیتر اول رسانه ها تبدیل شده بود ولی بعد از مدتی این آتش خبر با بیانیه فدراسیون فروکش کرد

تا اینکه روز گذشته خبری دیگر از این خانم فوتبالیست در رسانه منتشر شد که باز هم او را به صدر خبرهای فضای مجازی آورد.

بیوگرافی شیوا امینی,عکس های شیوا امینی

خبری که پناهندگی شیوا امینی به کشور سوئیس را به صدر خبرهای ورزشی اورد و این خانم به کشور سوئیس پناهنده شده است.

گویا این خبری تایید شده و او به سوئیس رفته است.

بیوگرافی شیوا امینی,عکس های شیوا امینی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. منم‌‌بودم به سوئیس پناهنده میشدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.