بیوگرافی علی اصغر طبسی بازیگر+ خبر درگذشت

بیوگرافی علی اصغر طبسی بازیگر به همراه سوابق ایشان و تصاویر از و ماجرایی در گذشته علی اصغر طبسی بازیگر فیلم‌های مسعود کیمیایی را در در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

علی اصغر طبسی بازیگر +ماجرای درگذشت

بیوگرافی علی اصغر طبسی

وی بازیگری را از سال ۱۳۷۵ با فیلم سینمایی ساخته مسعود کیمیایی آغاز کرد ، فیلمی که  در آن بازیگران شناخته شده  مثل فریبرز عرب نیا  و هدیه تهرانی بازی می کردند و فروش بسیار زیادی در سینما داشت.

بعد از نخستین گام خود در سینما در فیلم سینمایی مرسدس باز هم ساخته مسعود کیمیایی به هنرنمایی  پرداخت. بیشتر بازی‌های علی اصغر طبسی  در فیلم‌های مسعود کیمیایی بوده است .

وی در این فیلم نقش نیروی انتظامی را به عهده داشت در ابتدا نقش های کمرنگ را بر عهده داشت امادر سال‌های اخیر  به طور حرفه ای مشغول بازیگری بوده است

در فیلم مرسدس بازیگرانی همچون  محمدرضا فروتن ، مرجان شیر محمدی ،  رامبد شکر آبی ، پارسا پیروزفر  به هنرنمایی پرداخته اند.

آقای طبسی در سال ۷۷ فیلم فریاد و دوستان  ، اعتراض ، مزاحم نیز حضور داشته است .

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی اسماعیل محرابی و همسر اول و دومش +تصاویر لو رفته

فعالیت زیاد در دهه 80

در دهه 80بیشترین فعالیت بازیگری خود را  انجام داده است  و مهم ترین کار سینمایی ایشان  میتوان به آتش بس ، پارک وی ، رییس محاکمه  در خیابان ها ، ست پترزبرگ و کوجه ملی و دکموراسی را اشاره کرد.

آ خرین کار سینمایی ایشان دولک ابر در سال 1394 بوده است که ساخته مهرشاد کارخانی  با هنرنمایی بازیگرانی همچون نیما رییسی ، شهین تسلیمی  و آشا محرابی همبازی بوده است.

حضور در تلوزیون

علی اصغر طبسی دوبار برای تلوزیون ایران به هنرنمایی پرداخته است ،سریال روزگار جوانی در سال 1387که اولین اثر تلوزیونی ایشان بود که توسط شاپور قریب ساخته شذه بود ودذ کنار بازیگرانی چون نصرالله راداش ،کیهان ملکیبه ایفا نقش پرداخت ، سریال روزهای بهتر کخ در سال 1389 از شبکه سوم سیما پخش شد را میتوان دومین اثر تلوزیونی ایشان نام برد.

ماجرای درگذشت

آقای طبسی از دوسال پیش بعد از تصادف سخت و عمل جراحی گرفتار بیماری شد،  ضمن اینکه ب علت فوت همسرش شرایط روحی جالبی نداشت.

سرانجام وی در چهارشنبه ۹ بهمن درگذشت.

علی اصغر طبسی بازیگر درگذشت + بیوگرافی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *