بیوگرافی علی علیپور و همسرش +عکس های خانوادگی

بیوگرافی علی علیپور و همسرش زهرا دوژان +عکس های خانوادگی علی علیپور را در ادامه ببینید.

علی علیپور متولد ۲۰ آبان ۱۳۷۴ در شهرستان قائم‌شهر میباشد او فوتبالیست ایرانی است که در تیم پرسپولیس تهران به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید و توانست در این تیم به همه آرزوهای فوتبالی خود برسد.
درخشش علیپور در پرسپولیس او را به سرعت یکی از محبوب ترین فوتبالیست های ایران تبدیل کرده است وی در سالهای اخیر با گلزنی های متعدد در لیگ برتر ایران و همچنین در لیگ قهرمانان آسیا به یک چهره بین المللی تبدیل شده است.

بیوگرافی علی علیپور و همسرش,عکس علی علیپور

شروع فوتبال در جوانان نساجی مازندران

علیپور فوتبالش را در سال 1386 در تیم جوانان نساجی مازندران آغاز کرد و 5 سال در این تیم بازی کرد و تجارب زیادی را کسب کرد او به دلیل درخشش عالی که در لیگ آزادگان داشت در سال 1391 به تیم مشهور و کهکشانی استیل آذین پیوست و همین امر باعث شد بازی او به خوبی دیده شود. بیوگرافی بازیکنان پرسپولیس

فوتبال حرفه ای

وی در سال 1392 به تیم راه آهن تهران پیوست و تجربه بازی در لیگ برتر ایران را کسب نمود بازیهای زیبای او نظر مسئولان تیم بزرگ پرسپولیس را به خود جلب کرد و در نهایت در سال 1394 به تیم محبوب پرسپولیس پیوست و در این تیم بسیار درخشید تا جایی که به کلیدی ترین بازیکن پرسپولیس تبدیل شد.
وی با گلزنی در دربی پرسپولیس و استقلال به محبوبیت فراوانی در بین هواداران پرسپولیس رسید و همچنین به خاطر سن کمی که داشت به عنوان جوان ترین گلزن تاریخ دربی انتخاب شد.

بیوگرافی علی علیپور و همسرش,تصاویر علی علیپور

ازدواج و همسر علی علیپور

علیپور در سال 1395 با خانمی به نام زهرا دوژان ازدواج کرد و حاصل ازدواج انها یک فرزند پسر است.

بیوگرافی علی علیپور و همسرش زهرا دوژان

جنجال آواره شدن در تهران

سال 1395 خبری عجیب در رسانه ها منتشر شد که حاکی از خانه نداشتن علیپور در تهران بود! وی درباره این موضوع گفته بود: که همسرم را با هزار امید از شهرستان به تهران اوردم و قرار شد مسئولان پرسپولیس به من خانه ای را بدهند ولی هنوز خانه ای ندارم و سربار یکی از دوستانم هستم!

همسر علی علیپور

عکس زن علی علیپور,همسر علی علیپور

افتخارات

  • نایب قهرمانی در لیگ برتر ۹۵–۱۳۹۴
  • قهرمانی در لیگ برتر ۹۶–۱۳۹۵
  • قهرمانی در سوپر جام ۱۳۹۶

عکس های علی علیپور و همسرش

بیوگرافی علی علیپور و همسرش بیوگرافی علی علیپور و همسرش,همسر علی علیپور بیوگرافی علی علیپور,عکس های خانوادگی علی علپوربیوگرافی علی علیپور و همسرش +عکس های خانوادگی زندگینامه علی علیپور,همسر علی علیپورعلی علیپور و همسرش بیوگرافی علی علیپور و همسرش,همسر علی علیپور پوستر علی علیپور,عکس خوشحالی علی علیپور بیوگرافی علی علیپور و همسرش,خانواده علی علیپور

بیوگرافی علی علیپور

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. این عکس ها واقعا عالی بودند

  2. علیپورعشقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.