بیوگرافی علی هاشمی و همسرش + افتخارات در وزنه برداری

بیوگرافی علی هاشمی و همسرش + افتخارات در وزنه برداری توسط علی هاشمی وزنه بردار طلای جام جهانی Ali Hashemi Iranian weightlifter را در این بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی علی هاشمی

بیوگرافی علی هاشمی وزنه برداری ایرانی متولد دهمین روز از آبان ماه 1370 در شهرستان ایلام میباشد او دارای چند مدال طلای وزنه برداری در سطح بین المللی بوده و افتخارات زیادی را در این عرصه برای ایران به ارمغان اورده است.

بیوگرافی علی هاشمی,عکس علی هاشمی وزنه بردار

شروع وزنه برداری

وی از ورزش را در دوران دبیرستان آغاز کرد او که در به صورت اتفاقی در باشگاه بدنسازی ثبت نام کرده بود کم کم به وزنه برداری علاقمند شد و این رشته را دنبال میکرد.

استعداد و قدرت بدنی او شرایط را کاملا برای او در وزنه برداری محیا کرده بود و همین سبب شد که او این ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کند.

بیوگرافی علی هاشمی,عکس علی هاشمی وزنه بردار

اولین افتخار

این ورزشکار کشورمان در سال 2015 در مسابقات آسیایی که در استان پوکت، تایلند برگزار میشد به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت کرد و توانست در وزن 94 کیلوگرم وزنه 168 کیلویی را به بالای سر خود ببرد و قهرمان آسیا شود.

مدال طلای جام جهانی 2017 در آمریکا

علی هاشمی مدال طلای جام جهانی 2017 در آمریکا را کسب کرد.

بیوگرافی علی هاشمی,عکس علی هاشمی وزنه بردار

او در در مسابقات جام جهانی امریکا در وزن 105 کیلوگرم موفق شد که در بخش یک ضرب وزنه 183 کیلویی را بالا سر ود ببرد و طلای این وزن و این مرحله را کسب کند.

برنز جام جهانی 2017

او همچنین در بخش دو ضرب نیز وزنه 221 کیلوگرمی را در بالای سر خود مهار کرد تا مدال برنز این مرحله را نیز ازان خود کند.

 ازدواج و همسرش

علی هاشمی ازدواج نکرده است و مجرد میباشد او این باره گفته است که میخواهد بعد از جام جهانی به ازدواج بهتر فکر کند و وارد زندگی زناشوبیی شود.

این وزنه بردار در حال حاضر در راس خبرهای جهان میباشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. اقای هاشمی دمت گرم با دست ندادنت با نامحرم انشاالله عاقبت بخیر شوی پهلوان با غیرت. شما الگوی جوانان این سرزمینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.