بیوگرافی فرنوش جعفری گزارشگر فوتبال

بیوگرافی فرنوش جعفری گزارشگر فوتبال را به همراه تصاویر و اینستاگرام باهم در شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی فرنوش جعفری گزارشگر فوتبال

فرنوش جعفری ۳۵ ساله از گویندگان موفق رادیو فارس بود.

بیوگرافی فرنوش جعفری گزارشگر فوتبال

آغاز فعالیت

وی پیش از این در سال ۹۶ یک بازی را در شبکه استانی فارس گزارش کرده‌بود. فرنوش جعفری شاگرد خسرو والی زاده بوده‌ است و دوره‌هایی را زیر نظر او گذرانده است.

فرنوش جعفری از کودکی علاقه زیادی به ورزش به خصوص فوتبال داشت. به خاطر علاقه اس به فوتبال در نوجوانی در باشگاه حجاب شیراز عضویت پیدا کرد و فوتبال را فرا گرفت. با آنکه بعد‌ها به خاطر درس خواندن بازی در زمین چمن را کنار گذاشت، همچنان به این ورزش علاقه دارد.

وی در ادامه چند بازی دیگر از لیگ فوتبال بانوان و البته فوتبال ساحلی در رادیو گزارش کرد. نقطه عطف زندگی حرفه ای فرنوش جعفری حضور در کلاس خسرو والی زاده از پیشکسوتان عرصه گزارشگری در رادیو بود. شرکت در این دوره گزارشگری باعث شد تا آموزش های لازم را برای گزارش فرا بگیرد. در این کلاس ها ۲۶ مرد حضور داشتند و تنها هنرجوی آن فرنوش جعفری بود. به گفته خودش خسرو والی زاده از حضور وی در کلاس به عوان اولین زن علاقه مند به گزارش در رادیو یسیار خوشحال شده بود.

نخستین حضور در رادیو

جعفری بعدها به کار در صداوسیما، خبرنگاری و تهیه گزارش بسیار علاقه پیدا کرد و تصمیم گرفت تا فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تهیه گزارش های ورزشی برای رادیو آغاز کند. صداو سیمای مرکز استان فارس اولین جایی بود که جعفری در آن به کار پرداخت.

بیوگرافی فرنوش جعفری گزارشگر فوتبال

جعفری سال ۱۳۸۷ با نویسندگی برنامه‌های اجتماعی وارد عرصه صدا شد، او می‌گوید که به مرور زمان تهیه کنندگی و گویندگی آیتم و گزارشگری را هم فراگرفت و درحال حاضر نیز مهم‌ترین کارش گزارش فوتبال و فوتسال بانوان است.

گزارش بازی پارسی ژرمن از شبکه ورزش

پخش صدای او در گزارش یک دقیقه‌ای از بازی ۲ تیم اروپایی پاری سن ژرمن و بارسا باعث شد تا او در این کلاس تشویق شود. بعد از این دوره جعفری از شبکه ورزش برای گزارش فوتسال بانوان دعوت به همکاری شد.

ازدواج و همسر

از زندگی شخصی او اطلاعات جامعی در سترس نیست.

اینستاگرام فرنوش جعفری

صفحعه رسمی وی به نشانی farnoosjjafari فعال است .

بیوگرافی فرنوش جعفری

بیوگرافی فرنوش جعفری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *