بیوگرافی فرهاد نیکنام خواهرزاده عمو قناد از جانباختگان سانحه هواپیمایی اوکراین + تصاویر

بیوگرافی فرهاد نیکنام ،  خواهرزاده عمو قناد از جانباختگان  سا نحه هواپیمای اوکراینی است ، وی دکتر داندنپزشک بوده که در روز ۱۸ دی ماه ۹۸ در پرند تهران  در سانحه هواپیمایی  اوکراین سقوط کرد و عمو قناد را عزادار کرد در ادامه جزییات خبر را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

عموقناد عزادار شد + فرهاد نیکنام خواهرزاده عمو قناد از جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراین

بیوگرافی فرهاد نیکنام

آقای فرهاد نیکنام دکتر دنداپزشک که برای تعطیلات ایام کریسمس ۲۰۲۰ به ایران سفر کرده بود در حادثه سقوط هواپیما درگذشت وی خواهر زاده عمو قنادبود به همین دلیل  عمو قناد در پستی  درد ناک نوشت : فرهاد عزیزم خواهرزاده خئبم فکر نمیکردم آخزین پروازت باشد ….. متاسفانه خواهر زاده عزیزم را که داندنپزشک بود در حادثهسقوط هواپیمای اوکراین از دست دادیم.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در پیامی درگذشت خواهرزاده استاد مجید قناد پیشکسوت هنرهای نمایشی را به ایشان تسلیت گفت. متن این پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله وانا الیه راجعون

متاسفانه مطلع شدیم که استاد مجید قناد در سوگ از دست دادن خواهرزاده گرامیشان در حادثه دلخراش سقوط هواپیما نشسته است.

این ضایعه ناگوار را به ایشان، خانواده و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده، برای روح تمامی درگذشتگان این حادثه تاسف‌ بار از خداوند مهربان مغفرت واسعه الهی و آرامش مسئلت می‌دارم.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

سید عباس عظیمی

پیشنهاد شبناک به شما : ماجرای سقوط اتوبوس فیروزکوه سوادکوه به دره + تصاویر و اسامی کشته شدگان

در پی سقوط هواپیمای اوکراینی ۱۶ تن از نخبگان و دانشجویان دانشگاه شریف نیز جان خود را از دست دادند که بیشتر این عزیران دندانپزشک بودند  و  از نخبهگان دانشگاه های شریف و امیر کبیر بودند که  برای تعطیلات ایام کریسمس به ایران آمده بودند که در بین آنها همسر و دختر حامد اسماعیلون  نویسنده و فرزندان محسن اسدی  لاری ز مسئولان و مدران ارشد وزارت بهداشت نیز به چشم میخورد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.