بیوگرافی لاله مرزبان و همسرش +عکس های خانوادگی

بیوگرافی لاله مرزبان و همسرش عکس های خانوادگی لاله مرزبان بازیگر جوان تلویزیون را در این صفحه ببینید و که سعی نموده ایم اطلاعات جامع و کاملی را درباره او منتشر کنیم و اگر اطلاعات دقیق نیست در بخش دیدگاه ها اطلاعات جامع را ارسال کنید.

بیوگرافی لاله مرزبان

بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر بسیار جوان سینما و تلویزیون است که در بیست و نهمین روز از دی ماه سال 1372 متولد شده است او از هنرمندان تازه کار اما حرفه ای سینما میباشد که توانسته در مدت کوتاهی که وارد عرصه هنر شده جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد و تیتراول مجله ها و هفته نامه ها قرار بگیرد.

بیوگرافی لاله مرزبان,عکس لاله مرزبان
عکس لاله مرزبان

تحصیلات

او از بازیگران زن است که رشته تحصیلی غیر مرتبط با هنر دارد و در رشته حسابداری درس خوانده و لیسانس حسابداری را اخذ نموده است.

او همچنین کلاس های بازیگری را به صورت حرفه سپری کرده و دارای مهارت بسیار زیادی در هنر میباشد.

نحوه شروع بازیگری

در دوران کودکی همیشه دوست داشته که بازیگر شود و میدانسته که روزی به آرزوی خود خواهد رسید او معتقد است که خواستن توانستن است و آدم هر آرزویی که داشته باشد را با تلاش محقق میکند.

بیوگرافی لاله مرزبان,تیپ جالب لاله مرزبان

این خانم هنرمند در دوران دانشجویی هنر را نیز به صورت جدی دنبال کرد و توانست در تست های بازیگری آقای “مسعود آبپرور” نمره قبولی را کسب کند و در سریال هوش سياه در سال 1388 به نقش افرینی بپردازد.

همچنین ببینید: عکس های مهسا کاشف و شبنم قلی خانی و الهام پاوه نژاد

بازی خوب او در سریال هوش سیاه باعث شد که در میادین هنرپیشگی مطرح شود و کارگردانان سینما پیشنهادات خود را به او برای حضور در فیلم هایشان بیان کنند.

درخشش در فیلم زیر سقف دودی

خانم لاله مرزبان در فیلم سینمایی زیر سقف دودی توانست تجربه خوبی را در عرصه سینما کسب کند چرا که بازیگران مشهور و بزرگی در این فیلم بازی میکردند و همبازی شدن با انها تجربه خوبی برای این بازیگر جوان جویای نام بود.

بیوگرافی لاله مرزبان,عکس لاله مرزبان

بازی در سریال آنام

لاله مرزبان در سریال آنام نیز بازی کرده است که در زمستان 1396 پخش خواهد شد و مطمئناً یکی از پر مخاطب ترین مجموعه های تلویزیونی خواهد بود و بدون شک ایفای نقش خانم مرزبان میتواند سکویی جدید برای پرتاب او به سوی شهرت و پیشرفت باشد.

بیوگرافی لاله مرزبان,عکس لاله مرزبان

چرا که تجربه نشان داده سریال های تلویزیونی در سوپر استار کردن چهره ها در سینما نقش بسیار مهمی داشته است و هرکسی که این تجربه را داشته حالا در شرایط بسیاری در میادین هنر به سر میبرد.

ازدواج و همسرش

لاله مرزبان مجرد است و ازدواج نکرده هرچند او هم مثل سایر بازیگران و هنرمندان خبرها و شایعات زیادی درباره زندگی خصوصی اش منتر میشود که طبق معمول دروغ و کذب است.

بیوگرافی لاله مرزبان و همسرش +عکس های خانوادگی

source of images instagram laleh marzban

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.