بیوگرافی محمدصادق کوشکی پژوهشگر + ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

بیوگزافی  آقای محمدصادق کوشکی پژوهشگر را به همراه تصاویر شخصی و ماجرای توهین به خانم رخشان بنی اعتماد در شبکه افق را  به همراه جزییات کامل خبر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی محمد صادق کوشکی پزوهشگر +ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

بیوگرافی محمد صادق کوشکی پژوهشگر

آقای محمدصادق کوشکی پژوهشگر یکی از چهره های صداو سیما بوده که به عنوان کارشاس در برنامه های مختلف حضور دارد و دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم سیاسی از دانشکده تهران می باشد.

وی چندین سال است که به عنوان کارشناس در شبکه افق حضور دارد و توانسته نزد مردم شناخته شود  و به شهرت برسد.

آقای  محمد صادق کوشکی معمولا در برنامه های خود مسایل سیاسی  و موضوعات اجتماعی و اقتصادی را عنوان و به اظهارنظر می پردازد ، وی تا به حال چندین کتاب  را به چاپ رسانئه است و تالیف آن را شخصا برعهده داشته است.

از سوابق آقای کوشکی پژوهشگر میتوان به تدریس و تالیف در دانشگاه امام حسین و امام صادق (ع) اشاره کرد ، ایشان دارای مدرک دکتری علوم سیاسی است و مدتی مدیریت دفتر هنر و ادب در مرکز اسناد انقلاب اسامی را بر عهده داشته است.

پیشنهادشبناک به شما : بیوگرافی رخشان بنی اعتماد و همسرش جهانگیر کوثری 

ماجرای انتقاد به رخشان بنی اعتماد چیست ؟

محمدصادق کوشکی  در برنامه شبکه افق اظهارات عجیبی  را بیان کرده است که امروز در رسانه های اجتمای لا واکنش های بسیاری  همراه بود ،  کوشکی در بخش صحبت های خود  با حالت طغعنه خطاب  به گارگردان سینما خانم رخشان بنب اعتماد بیان داشت :  خانمی که میای فراخوان میزنی ،  میدونی اگر دست عبدالمالک ذیگی به تو ، دخترت  و کس و کارت می رسید چی میشد ؟  شاید شما خوشتان بیاد اما مردم خوششان نی آید  که در پی این اظهارات کوشکی  با واکنش شدید کاربران همراه بود .

در پی این واقعه خانه سینما ایران نیز در پی فرخوانی اعلام کرد  هنرمندان سینمایی از حضور در سینما خوداری کنند که این خبر در نوع خود جالب بود .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.