بیوگرافی محمد بازوپیشه شرکت کننده عصر جدید + اینستاگرام

بیوگرافی محمد بازوپیشه شرکت کننده فصل دوم عصر جدید و  آکروبات کار و ورزشکار حرفه حرکات نمایشی و سیرک را  در ادمه در این بخش از مجله شبناک بخوانید.

بیوگرافی محمد بازوپیشه

آقای محمد بازو پیشه ورزشکار حرکات نمایشی متولد ۱۳۷۵ در میباشد وی دانشجوی رشته معماری بود اما از این رشته صرف نظر کرد.

بیوگرافی محمد بازوپیشه شرکت کننده فصل دوم عصرجدید + تصاویر

نحوه فعالیت و شرکت در برنامه عصر جدید

وی هم اکنون در زمینه سیرک حرکات آکروباتیک و تربیت حیوانات و فعالیت می کند .وی به دلیل ظاهرا استایل و اقامت کوتاه مورد تمسخر قرار گرفته بود  ، در  برنلمه عصر جدید آقای احسان علیخانی  گفت کسانی که تو را  مسخره میکنند کاش  الان بیننده برنامه باشند و موفقیت و هنرنمایی تو را ببینید .

این جوان با قامت کوتاه به عنوان یکی از شرکت کنندگان فصل دوم عصر جدید که در قسمت سوم این برنامه با اجرای نمایش فوق العاده آکروبات و سیرک و حرکات نمایشی توانست روی تعداد زیادی چهارپایه حرکات تعادلی انجام بده و همین امر سبب شد چهار چراغ سفید را از داوران این مسابقه از آن خود کند و به فینال دوره بعد راه پیدا کند.

بخش اول قسمت سوم مسابقه استعدادیابی عصر جدید در روز اول فروردین با تأخیر در زمان پخش زنده انجام شد که  این مشکل بدلیا اشکال فنی بود و شب شنبه  محمد بازوپیشه  اولین اجرای قسمت سوم خود را از دور مقدماتی فصل دوم عصر جدید به عهده داشت اجرایی که با یک بسته چوبی و حرکات تعالی پر معنی ثابت کرد که قد و قواره کوتاه کسی مانع رسیدن به هدفهای  خود نخواهد کرد.

محمدبازوپیشه شرکت کننده عصر جدید + تصاویر

بشیر حسینی درباره این اجرا بیان کرد تو یکی از مخلوط های زیبای خداوند است و  خداوند هر کدام از انسانها را یک جور آفریده و برای آنها توانایی متفاوت را در نظر گرفته است و من از روی ترحم به بی تو رای ندادم.

خانم رویا نونهالی از دیگر داوران مسابقه عصر جدید گفت این اجرا واقعاً به عنوان یکی از کامل ترین حرکات های نمایشی بود که من تا به حال دیدم.

ازدواج محمد بازوپیشه

محمد بازو بیشتر در صفحه رسمی اینستاگرام خود در بخش بیو خود را متاهل معرفی کرده است.

بیشتر ببیند : بیوگرافی ارشیا شاه کرمی در عصر جدید + تصاویر

مربی محمد بازوپیشه کیست ؟

وی درباره نحوه آموزش و فراگیری حرکات نمایشی و شرکت در عصر جدید محمد زارعی استاد و مربی خود معرفی کرد که در ادامه احسان علیخانی از وی دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید.

صفحه رسمی اینستاگرام محمد بازوپیشه

صفحه رسمی وی با نشانی mohmmadbazoopishe فعال است و علاقمندان میتواند کلیپ های بیشتر وی را مشاهده کنند.

محمدبازوپیشه کیست ؟+ بیوگرافی

تصاویرمحمدبازو پیشه شرکت کننده عصر جدید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.