بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال + حواشی

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال ایرانی را به همراه ماجرای جزئیات دقیق حواشی داوری بازی استقلال و سپاهان و همچنین عکس ها و حواشی های ایشان را در داوری کارهایش در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال + حواشی

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر

محمد حسین زاهدی فر در دهه ۶۰ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است و به عنوان داور  فوتبال فعالیت می‌کند.

تحصیلات

تحصیلات خود را در رشته تربیت بدنی به اتمام رسانده و در حال حاضر به عنوان یکی از داوران فوتبال ایران در لیگ برتر خلیج فارس فعالیت می‌کند هر هفته به عنوان داور یکی از مسابقات سوت می‌زند اما مدتی بود که از داوری در مسابقات لیگ برتر به دور بود.

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال + حواشی

آغاز فعالیت

ظاهری فرد از اواخر تقریباً دهه هشتاد شروع به فعالیت کرده و در لیگ دسته دوم سوت می‌زد اما سرانجام در سال ۱۳۹۰ توانست وارد لیگ برتر فوتبال ایران بشود و قضاوت بازی‌های مهم را بر عهده بگیرد.

حواشی داوری

آقای زاهدی فر به خاطر اشتباهات زیادش در زمین به عنوان یکی از داوران پرحاشیه در فضای مجازی لقب گرفته و در بیشتر مواقع به قضاوت بازی‌های حساس به او داده می‌شود تیم‌ها به داوری ایشان اعتراض می‌کنند و این بار در بازی مهم حساس استقلال و سپاهان نیز این اتفاق رقم خورد‌

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال + حواشی

ماجرای جنجال قضاوت بازی سپاهان و استقلال چه میباشد؟

در یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر در فصل ۹۹ و ۹۸۲ تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران در یک بازی جذاب و جنجالی به دیدار هم رفتند که در نیمه دوم این دیدار در پی یک ارسال کرنر توسط کیروش استنلی مهاجم بلندقامت سپاهان برای دفع توپ به هوا می پرد اما به شکل واضحی توپ به دست وی برخورد می‌کند که در عین ناباوری آقای محمد حسین زاهدی فر که به عنوان داور این بازی بود اعتقادی به خطای پنالتی نداشت تا این اشتباه محرز او باعث ایجاد حاشیه های زیادی برای این داور جنجالی می‌شود.

پیشنهاد شبناک به شما :  سعید مولایی شهروند مغولستان شد + بیوگرافی همسرش

محرومیت چند هفته ای محمد حسین زاهدی فر

بعد از اشتباه واضح و تاثیرگذار ایشان در بازی مهم سپاهان و استقلال کمیته داوران تصمیم به محرومیت داور باتجربه گرفته است گفتنی است که این محرومیت به صورت ۳ یا ۴ هفته می باشد.

قضاوت ایشان در فضای مجازی از سوی کاربران استقلال واکنش های بسیاری در پی داشت و آنها بر این باورند که اگر آقای زاهدی فر در قضاوت این بازی دقت لازم خود را به عمل می آورد الان استقلال به عنوان مدعی در بالای جدول حضور داشت.

بیوگرافی محمد حسین زاهدی فر داور فوتبال + حواشی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.