بیوگرافی محمد پورستار و همسرش + تصاویر و علت مرگ

بیوگرافی محمد پورستار و همسرش + تصاویر و علت مرگ محمد پورستار بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون را در این بخش از بیوگرافی بازیگران و هنرمندان سایت شبناک ببینید.

بیوگرافی محمد پورستار

بیوگرافی محمد پورستار متولد 1318 در شهرستان اردبیل است او یکی از چهره های مشهور و قدیمی هنر است که سابقه زیادی در سینما و تلویزیون دارد نام اصلی او محمد قاسم است که همگی وی را با نام محمد میشناسند.

بیوگرافی محمد پورستار,علت مرگ محمد پورستار

شروع بازیگری

او فعالیت هنری خود را در سال 1353 آغاز کرده است و اولین حضور خود را در مقابل دوربین تلویزیون در فیلم «میرنصیر و غول نگون‌بخت» تجربه کرده است این فیلم در تلویزیون پخش شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت و هنرنمایی او به خوبی دیده شد.

بیوگرافی محمد پورستار و همسرش + تصاویر و علت مرگ

Mohammad Poursattar Iranian actor

او بعد از بازی درخشان در این فیلم در یک فیلم کوتاه به نام چنین کنند حکایت حضور پیدا کرد و در سال 1360 در فیلم سینمایی آفتاب‌نشین‌ها نقش افرینی کرد.

تجربه سینمایی

در سال 1356 در یک فیلم سینمایی به نام کاروان‌ها که حضور پیدا کرد که محصول مشترک آلمان و آمریکا بود.

بعد از هنرنمایی این بازیگر مرد پیشکسوت پیشنهاد بازی در یک فیلم کوتاه به نام چنین کنند حکایت به او شد که نقش خود را بسیار خود ایفا کرد.

مشهور شدن

شهرت محمد پورستار را باید به خاطر حضور پر رنگ در فیلم های تاریخی و مذهبی دانست فیلم هایی که بسیار پر مخاطب بودند و بازی و نقش مهم او به خوبی دیده میشد از فیلم های مهم و مشهور او مریم مقدس در سال 1380 و مردان آنجلس در سال 1379 ، یوسف پیامبر در سال 1378 و مختارنامه در سال 1390 بوده که بسیار پرمخاطب و محبوب بودند.

بیماری علت مرگ

محمد پورستار در 25 آبان ماه 1396 دار فانی را وداع گفت…

او به دلیل بیماری قلبی که منجر به سکته قلبی شد مدتی در بستر بیماری بود و متاسفانه روند بهبودی او راه به جایی نبرد و در 78 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

محمد پورستار درگذشت

همسرش علت مرگ او را حمله قلبی در منزل عنوان کرد و گفت که همسرم در خانه دچار حمله قلبی شده و پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. خدایش بیامرزدباصلواتی برمحمدوآلش

  2. خدایش بیامرزدباصلواتی برمحمدوآلش

  3. روحش شادویادباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.