بیوگرافی مرضیه موسوی بازیگر نقش آرزو در سریال از سرنوشت + تصاویر

بیوگرافی مرضیه موسوی بازیگر نقش آرزو در سریال از سرنوشت را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و ماجرای جالب بازیگر شدن را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی مرضیه موسوی بازیگر نقش آرزو در سریال از سرنوشت + تصاویر

بیوگرافی مرضیه موسوی

خانم مرضیه موسوی از بازیگران جوان و با استعداد کشورمان می‌باشد که در هفدهمین روز از اسفندماه سال ۱۳۷۷ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است و  مجرد می باشد  ،دوره‌های آموزش بازیگری را در موسسه بهنام کارنامه طی کرده است و در حال حاضر در رشته میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی دانشجو می باشد.

آغاز فعالیت هنری

به این نخستین بار در سال ۱۳۹۶ در فیلم سینمایی به نام چارلی در تهران ساخته مهدی آقا بابایی به هنرنمایی پرداخت از بازیگران این فیلم می توانیم به امیر غفارمنش به محمد شاهرخی حسن ناصری و شهربانو موسوی اشاره کنیم فیلم سینمایی چارلی داستان زندگی یکی از بازیگران قدیمی معروف به نام سلیم می‌باشد که در نقش چارلی به هنرنمایی می پردازد که با پوشیدن لباس چارلی چاپلین در مکان‌های عمومی حضور پیدا می‌کند.

موسوی با هنرنمایی در سریال خط تماس ساخته آقای جواد شمقدری برای نخستین بار پا به عرصه تلویزیون گذاشت در این سریال با حمید گودرزی کاوه سماک باشی و شهره لرستانی هوشنگ توکلی جلال فاطمی شیوا بلوچی همبازی بوده است سریال خط تماس از ۱۲ بهمن ماه سال ۹۷ در ۱۰ قسمت از شبکه یک سیما پخش شد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی فاطیما بهارمست بازیگر نقش نغمه در فصل دوم سریال از سرنوشت

بازی در مجموعه از سرنوشت را می توان به عنوان دومین تجربه بازیگری خانم مرضیه موسوی در سریال های تلویزیونی  دانست.

بازیگر نقش آرزو در سریال از سرنوشت چه کسی میباشد؟

در جدیدترین کار هنری خود در فصل دوم سریال از سرنوشت در کنار خانم فاطیما بهارمست علیرضا آرا کیسان دیباج داراحیایی مائده طهماسبی به هنرنمایی پرداخته است که این سریال از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۲۱ و ۳۰ به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

وی در این سریال در نقش آرزو به هنر نمایی می پردازد.

آلبوم تصاویر مرضیه موسوی بازیگر سریال از سرنوشت

عکس مرضیه موسوی و کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

تصاویر جدید مرضیبه موسوی بازیگر نقش آززو در سریال از سرنوشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.