بیوگرافی مصطفی فاضلی بازیگر نقش یوسف در سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی مصطفی فاضلی  بازیگر نوجوان عرصه فیلم و سریال ایرانی به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و سوابق هنری و هنرنمایی در سریال وارش در نقش یوسف را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی مصطفی فاضلی بازیگر جوان سریال وارش در نقش یوسف + تصاویر

بیوگرافی مصطفی فاضلی

آقای مصطفی فاضلی بازیگر جوان  ایرانی در سال ۱۳۷۷ در  شهرگیلان متولد شده  است و در حال تحصیل می باشد.

آغاز حرفه بازیگری

 

آقای  مصطفی فاضلی  فعالیت خود را در حرفه بازیگری از زمان دانش آموزی وقتی فقط 12 سال داشت  شروع کرده و توانست در این حرفه موفقیت روز افزونی داشته باشد ،  وی اولین نقش خود را در حرفه  تئاتر بازی کرد و تجربه بازیگری را در زمینه تئاتر و اجرای نمایش های متعدد کسب کرد.
عموی ایشان  هنرمند  است و به عنوان یکی از کارگردانان تئاتر می باشد و وی نیز به صورت حرفه‌ای، اولین  نقش آفرینی  خود را در کاری از عمویش در تئاتر به نمایش گذاشت.

 

کار هنری را از سن ۱۲ سالگی با حضور در  تئاتر دانش آموزی  به طور رسمی آغاز کرده  و در یک کار حرفه ای  توسز کارگردانی عمو خود بازی کرده است و سابقه چندین کار تصویری را در کارنامه هنری خود دارا است .

 

نخستین  کار تصویری

از اولین کار تصویری که  ایشان به هنرنمایی پرداخت میتوان به سریال رویای گنجشک ها  در سال تقریبا 1392 اشاره کرد و به دنبال خورشید و بچه های عاشورا از آثار تئاتر و نمایش هایی است که این هنرمند جوان  به بازی پرداخته است .

 

بازیگر سریال نقش یوسف در سریال وارش کیست ؟

تصاویر جالب مصطفی فاضلی بازیگر نقش یوسف در سریال وارش

مصطفی فاضلی در جدید ترین کارخوذ در سریال وارش در نقش یوسف به هنرنمایی پرداخته است  که این سریال از شبکه سه سیما به روی آنتن میروذ  و یوسف پسر یار محمد است که مادرش در زلزله از دست داده است و وارش که نقش آن را الهام طهموری بازی میکند مادر ناتنی او می باشد.

علاقه به  حرفه بازیگری

وی بیان داشته از همان دوران کوذکی به حرفه بایگری علاقه داشته است  و دوست دارد به طور حرفه ای در این زمینه فعالیت کند،نمیخواهم کلیشه ای بگویم که میخواهم بهترین بازیگر سینما و یا تلویزیون شوم. آرزو دارم بازیگر خوبی باشم و دیگران از کارهایم رضایت داشته باشند.

 

مجموعه فعالیت های هنری

سریال رویای گنجشک ها (راما قویدل)
سریال اتاقی بر روی تپه (داریوش یاری)
ساکن خانه چوبی (حسینعلی لیالستانی) و ..

 

بازیگر نقش یوسف کیست ؟ تصاویر مصطفی فاضلی

تصاویر جدید مصطفی افضلی بازیگر نقش یوسف در سریال وارش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.