بیوگرافی مهناز انصاریان بازیگر نقش شیرین در سریال پس از باران

بیوگرافی مهناز انصاریان بازیگر و همسرش را به همراه سوابق هنری و علت خداحافظی بی از بازیگری را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

بیوگرافی مهناز انصاریان

خانم مهناز انصاریان از بازیگران عرصه تئاتر تلویزیون و سینمای ایران متولد سال ۱۳۳۴ در شهر تهران می باشد وی به عنوان یکی از بازیگران با سابقه و قدیمی در عرصه بازیگری می باشد.

بیوگرافی مهناز انصاری بازیگر

سوابق هنری

وی اولین بازی خود را در مجموعه تلویزیونی مرگ تدریجی یک رویا در سال ۱۳۸۷ ساخته فریدون جیرانی در نقش هلن توانست به شهرت برسد و بعد از آن در آثاری همچون ما در سریال هفت سنگ قصه پریا می خواهم زنده بمانم شهر خاکستری میکس نیز به ایفای نقش پرداخته است.
سرانجام با ایفای نقش در فیلم کلید ساخته آقای ابراهیم فروزش توانست به طور رسمی وارد عرصه سینما شود و با بازی خوبش در سریال پس از باران توانست به اوج شهرت برسد.

بیشتر ببینید: بیوگرافی اکرم مهدوی بازیگر پس از باران

بازیگر نقش خاله شیرین در سریال پس از باران

خانم مهناز انصاریان با بازی در سریال پس از باران در نقشه خاله شیرین و پیری و میانسالی شیرین خدمتکار بانو شهربانو و خانم کوچیک در سال ۱۳۷۹ ساخته آقای سعید سلطانی توانسته در نظر مخاطبین به اوج شهرت برسد.

ازدواج و همسر

از زندگی شخصی همسر و فرزندان وی اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

علت کم کاری و کناره گیری از عرصه بازیگری

این بازیگر توانمند بعد از بازی در مجموعه پس از باران به تو برای همیشه از اعضای بازیگری کناره گیری کرد و علت این تصمیم را یک تصمیم شخصی دانست و گفت که دیگر علاقه ای به حرفه بازیگری نداشتم و تصمیم گرفتم در اوج خداحافظی کنم.

بازیگر نقش شیرین در سریال پس از بازان

فعالیت در عرصه نویسندگی

خانم انصاریان علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه نویسندگی نیز تجربه بسیار زیادی دارد و توانست نخستین کتاب خود را به نام لیلا به چاپ برساند و بعد از آن توانست رمان های بسیار زیادی از جمله مروارید کیش پانسیون محله را نیز چاپ کند

#مرتبط

  • ستارهدختر شهربانو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. ممنون از این مطلب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *