بیوگرافی مونا بیگی بازیگر نقش فریبا در سریال نقطه سرخط + تصاویر

بیوگرافی خانم مونا بیگی بازیگر عرصه تئاتر و تلویزیون و سینمای ایران را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و همسرش و سوابق هنری ایشان را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی مونا بیگی بازیگر نقش فریبا در سریال نقطه سر خط + تصاویر

بیوگرافی مونا بیگی

خانم مونا بیگی بازیگر عرصه تئاتر و تلویزیون و سینمای ایران در سال ۱۳۵۸ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است وی دارای مدرک تحصیلی دیپلم گرافیک و کارشناسی فیلمسازی می باشد.

آغاز حرفه بازیگری

منابع گیری فعالیت خود را در زمینه و حرفه بازیگری را از تئاتر و تلویزیون و طراحی صحنه آغاز کرد و اولین تجربه هنری خود را در نمایش ببین چه حرفی میاد به عنوان بازیگر و طراح صحنه انجام داد ایشان به عنوان یکی از بازیگران پرسابقه عرصه تئاتر بوده و توانسته در چندین آثار نمایشی فعالیت داشته باشد وی بعد از درخشش در فعالیت و حرفه بازیگری توانست عنوان و دریافت جایزه بهترین طراحی صحنه را در مجموعه آثاری همچون خاطرات سارا شیخ سنان و سنتوری را از آن خود کند.

از مهمترین مجموعه‌ای که ایشان به هنرنمایی پرداخته می توانیم به بازیگری ایشان در سریال نقطه سر خط سریال راه در رو بست سریال جستجو در شهر اشاره کنیم به علاوه بر هنرنمایی در سریال نقطه سر خط سال ۱۳۹۰ در سریالی به نام راه دررو نیز به نقش آفرینی پرداخته بود.

آغاز ورود به حرفه ای تلویزیون و سینما

خانم بیگی با سریال محاکمه توانست وارد قاب تلویزیون شود و اولین کار تصویری خود را با حضور در سریال محاکمه تجربه کرد و بعد از آن در آثاری به نام سریال جستجو در شهر و رویای ناتمام و همچنین در سریال نقطه سر خط در نقش فریبا به هنرنمایی پرداخته است وی همچنین توانست در فیلم سینمایی ناسپاس وارد عرصه سینما به شود و تاکنون آثار بسیار زیادی را در کارنامه تجارب هنری خود دارا می باشد.

ازدواج مونا بیگی

تصاویر شخصی مونا بیگی بازیگر نقش فریبا در سریال نقطه سرخط + دخترش هلنا

ایشان ازدواج کرده و حاصل زندگی مشترک ایشان یک دختر به نام هلنا می باشد.

دریافت جوایز

خانم مربی توانست جایزه بهترین بازیگر نقش زن را از شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برای بازی در نمایش زندگی بسیار کوتاه است را از آن خود کند وی همچنین توانست دریافت بهترین جایزه طراحی صحنه برای نمایش ببین چه برفی می آید را کسب کند.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی علی صادقی و همسرش + تصاویر 

بازیگر نقش لیلا در سریال نقطه سر خط چه کسی میباشد؟

ویدئو جدید ترین آثار خود توانست در سریال نقطه سرخط که قرار است پس از اتمام رسیدن وارش از شبکه سه سیما به روی آنتن برود نقش لیلا به هنرنمایی پرداخته است.

تصاویر جالب مونا بیگی بازیگر نقش فریبا در سریال نقطه سرخط

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.