بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت + تصاویر

بیوگرافی خانم میترا رفیع بازیگر عرصه فیلم و سریال ایرانی را به همراه سوابق شخصی و هنری و تصاویر شخصی و خانوادگی و نقش آفرینی در سریال جدیدش به نام از نوشت را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا سریال از سرنوشت + تصاویر

بیوگرافی میترا رفیع

خانم میترا رفیعی از بازیگران عرصه فیلم و سریال ایرانی در دوازدهمین روز از آذرماه سال ۱۳۷۳ در شهر تهران متولد شده ایشان دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته بازیگری از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران می‌باشد.

آغاز حرفه بازیگری

خانم میترا رفیعی فعالیت هنری و بازیگری خود را به طور رسمی از سال ۱۳۷۹ از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع کرده و در سال ۱۳۸۷ توانست با هنر نمایی در نمایش نقطه چین ساخته آقای امیرحسین شفیعی فعالیت خود را به طور رسمی در حرفه بازیگری را آغاز کنند و با اولین کار خود توانست وارد جشنواره تئاتر فجر شود و تاکنون آثار زیادی را توانسته در کارنامه تجربه هنری خود ثبت کند و سابقه حضور در چندین تئاتر و نمایش نامه را دارد و از آخرین حضور ایشان در عرصه تئاتر می توان به نمایش ایشان به نام دوزخ ساخته آقای رضا اصغری در پاییز سال ۱۳۹۶ اشاره کرد.

همچنین از آثار نمایشی وی می توان به تئاتر های خانه برناردا آلبا ساخته محمد براری اسب های پشت پنجره ساخته پویا یادگاری باغ آلبالو ساخته مهران جلیلوند نیز اشاره کرد.

ورود به عرصه سینما و تلویزیون

تصاویر جدید بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت

میترا رفیع با هنرنمایی در فیلم های به نام کلمبوس و من میترسم وارد عرصه سینما شد و با بازی در سریال از سرنوشت و آخرین پناه نیز توانست فعالیت خود را به طور رسمی در قاب تلویزیون آغاز کند.

ازدواج میترا رفیعی

خانم رفیعی در حال حاضر مجرد میباشد و هنوز وارد زندگی مشترک نشده است.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی الهام طهموری و همسرش + تصاویر

جوایز و افتخارات

درخشش ایشان در حرفه بازیگری سبب شد تا عنوان چندین جشنواره‌های مختلف را از آن خود کند که از جمله می‌توان به جایزه بهترین بازیگر زن برای نمایش خیابانی در سال ۹۱ و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر تک نفره و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره تئاتر دانشگاهی را اشاره کرد.

کارگردانی تئاتر

ایشان علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه کارگردانی تئاتر فعالیت چشمگیر را داشته و همچنین کارگردان هنری تولیدات یک فصل از شبکه امید را بر عهده داشته است.

بازیگرنقش مه لقا در  سریال از سرنوشت چه کسی می باشد؟

میترا رفیع سرانجام در سال ۸۹ در جدیدترین هنرنمایی خود در قاب تلویزیون در سریال از سرنوشت در نقش مه لقا  در کنار بازیگران مطرحی همچون پوریا پورسرخ مجید واشقانی لیلا بلوکات حسین پاکدل و فریبا نادری حبیب دهقان‌نسب مائده طهماسبی به هنرنمایی پرداخت که این سریال به جای سریال حکایتهای کمال از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

تصاویر جالب میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت

 

تصاویر جدید میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.