بیوگرافی میلاد حسین پور بازیگر بازیگر نقش جاوید در سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی میلاد حسین پور بازیگر جوان عرصه فیلم و سریال ایرانی را به همراه سوابق هنری و  تصاویر شخصی و خانوادگی و نقش آفرینی در سریال وارش در نقش جاوید پسر الهام طهموری را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی میلاد حسین پور بازیگر نقش جاوید در سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی میلاد حسین پور

آقای میلاد حسین‌پور، بازیگر  جوان عرصه سینما و تئاتر و تلویزیون متولد چهارمین روز از آبان ماه سال  هفتاد در گیلان  بدنیا آمده است و در حال حاضر مشغول تحصیل و فعالیت هنری در زمینه بازیگری می باشد و دهه هفتادی می باشد.

آغاز حرفه بازیگری

میلاد حسین‌پور  حرفه بازیگری را از همان دوران کودکی شروع کرده است و با درخشش خود توانست تا به این سن در فیلم و سریال های مختلف حضور پیدا کند.

ایشان  تاکنون در آثاری مثل  فیلم ناهید ساخته آیدا پناهنده و سریال بهترین سال های زندگی ما که به سریال وارش تغییر نام داده است  در نقش جاوید هنرنمایی کند و بازی او مورد توجه مخاطبین این سریال قرار گرفته است.

 

میلاد در سال ۱۳۹۳ در فیلم سکوت رعنا به کارگردانی بهزاد رفیعی در هنرمندانی همچون علیرضا عباسی، اکبر پورپاک‌نیا، محمد نوری و یوسف علی‌جانور و … ایفای نقش کرده است که در زمان بازی در این فیلم در سن نوجوانی به سر می برد

او همچنین در فیلم ناهید  ساخته آیدا پناهنده در کنار بازیگرانی نظیر ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمدزاده و نسرین بابایی بازی  کرده است

 

بازیگر فیلم ناهید چه کسی است ؟

میلاد حسین‌پور علاوه‌بر  هنرنمایی  در فیلم ناهید،  در سال ۱۳۹۵ در سریال روزهای بهتر در کنار هنرمندانی چون کاظم هژیرآزاد، غلامرضا اصانلو، مریم مقدم و امیررضا دلاوری  به نقش آفرینی پرداخته است.

باریگر نقش حاوید در سریال وارش چه کسی است ؟

تصاویر جالب میلاد حسین پور بازیگر نقش جاوید در سریال وارش

 

میلاد حسین پور در سال ۹۸ در سریال وارش  در نقش جاوید هنر نمایی کرده است ، جاوید  در این سریال پسر وارش که الهام طهموری بازیکر این نقش است عاشق شکوفه دختر تراب شده است ، در این طرف نیز تراب از جوانی عاشق وارش بود و بارها سعی کرد با او ازدواج کند اما هر بار وارش به این مرد جواب رد داد

 

مجموعه فعالیت های هنری

روزهای بهتر (سریال تلویزیونی) (۱۳۹۵)
فیلم سینمایی ناهید (۱۳۹۳)
فیلم سکوت رعنا (۱۳۹۳)

سریال ها تلوزیونی

سریال مرد

سریال گذر از رنج ها

سریال وارش

 

تصاویر جدید میلاد حسین پور بازیگر نقش جاوید در کنار یوسف

جاوید در سریال وارش چه کسی است ؟+ تصاویر میلاد حسین پور

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.