بیوگرافی نازنین احمدی برنده سیمرغ بلورین نقش اول زن

نازنین احمدی برنده سیمرغ بلورین نقش اول زن شد در ادامه ماجرای کامل این خبر را به همراه بیوگرافی و تصاویر این بازیگر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر نازنین احمدی موفق به سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم سینمایی ابر بارانش گرفته ساخته مجید برزگر را از آن خود کند.

بیوگرافی نارنین احمدی برنده جایزه سیمرغ بلورین + تصاویر

بیوگرافی نازنین احمدی

خانم احمدی دارای مدرک کارشناسی در رشته تئاتر می باشد و مدرک خود را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اخذ کرده است.

نازنین احمدی در فیلم ابر بارانش گرفته در کنار سعید میرزایی مزدک میرعابدینی ناهید حدادی حمیدرضا مالکی به بازیگری پرداخته است.

وی در فیلم سینمایی ابر بارانش گرفته در نقش سارا یک‌پرستار بازی می‌کند که ۳۵ سال دارد و به بیماران آرامش امید و زندگی می دهد خانم نازنین احمدی علاوه بر بازیگری در زمینه مونتاژ نیز فعالیت دارد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر نقش علی در فیلم خورشید+ تصاویر

آثار هنری نازنین احمدی

از مجموعه فعالیت های ایشان در حرفه بازیگری می توان به در سال ۸۵ به فیلم سینمایی سه زن ساخته منیژه حکمت ،در سال ۱۳۸۷ در سریال بی گناهان ساخته احمد امینی و در سال ۱۳۹۰ در فیلم سینمایی قبیله من ساخته غلامرضا آزادی و در سال ۹۳ در فیلم سینمایی حریم ساخته فردین فریاد بهزاد نیز اشاره کرد ، همچنین در سال ۱۳۹۵ در فیلم سینمایی سندباد ساخته غلامرضا آزادی و در سال ۹۶ در فیلم سینمایی ضربه فنی ساخته غلامرضا رمضانی بدر سال ۹۸ در فیلم سینمایی ابر بارانش گرفته ساخته مجید برزگر بازی کرد که با هنرنمایی های خوبش در نقش یک پرستار توانست سیمرغ بلورین نقش اول زن را از آن خود کند.

نازنین احمدی همچنین سابقه فعالیت در تنظیم فیلم های کوتاهی مانند لیلا می میرد لبریز کوتاه آیینه را در سوابق و کارنامه تجارب شخصی خود دارا می باشد.

 

تصاویر نازنین احمدی بازیگر نقش سارا

نازنین احمدی یرنده نقش اول زن جشنجواره فجر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.