بیوگرافی همه بازیگران فیلم سرخ پوست + دانلود فیلم

بیوگرافی بازیگران فیلم سرخ پوست ها به همراه دانلود و پشت صحنه این فیلم را  به همراه خلاصه داستان و زمان پخش این فیلم را در این بخش از مجله شبناک مشاهده کنید.

فیلم سرخ پوست

فیلم سرخپوست به عنوان یکی از پربیننده ترین و پرفروش ترین فیلم های سینمایی ایران بود که ساخته اقای مجید مطلبی و نیما جاویدی در سال ۱۳۹۷ می باشد ، که حالا با خبر شدیم قرار است این فیلم پرطرفدار از شبکه پرمخاطب آی‌فیلم به روی آنتن را برده به همین مناسبت به خلاصه داستان اسامی بازیگران و زمان پخش دقیق این فیلم خواهیم پرداخت.

بیوگرافی همه بازیگران فیلم سرخ پوست

خلاصه داستان

در روایت این داستان آمده است که اشاره میکند به سال ۱۳۴۶ که روایت یک زندان قدیمی در کنار فرودگاهی در حال تخلیه شدن می باشد و سرگرد نعمت جاهد رئیس زندان و چند معمول در حال انتقال زندانیان به زندان جدید می باشد که در این سریال نقش سرگرد نعمت جاهد را آقای نوید محمدزاده برعهده دارد که در این حین متوجه می شود که یکی از آنها به نام سرخ پوست به زندان جدید انتقال پیدا نکرده و فرار کرده که داستان جذاب فیلم را رقم می‌زند.

معرفی بازیگران فیلم سرخ پوست

از بازیگران این فیلم می توان به نوید محمدزاده در نقش سرگرد نعمت جاهد ، پریناز ایزدیار در نقش سوسن کریمی ، آتیلا پسیانی مدیر فرودگاه، ستاره پسیانی زن احمد سرخپوست ،امیر کیوان معصومی استوار عباس ناجی،  مانی حقیقی سرهنگ مدبر ،یدالله شادمانی پیرمرد و مرتضی علی عباس میرزایی زندانی را نام برد.

زمان پخش فیلم

فیلم سرخپوست قرار است از روز پنج شنبه بیست و دوم آبان ماه سال ۹۹ از ساعت ۲۲ از شبکه پرمخاطب آی‌فیلم به روی آنتن برده و تکرار این فیلم در دو نوبت صبح و عصر پخش خواهد شد.

بیشتر ببینید: بیوگرافی پرنیاز ایزدیار و همسرش

پشت صحنه فیلم سرخ پوست

عوامل فیلم

مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش / طراح چهره پردازی: ایمان امیدواری / طراح صحنه: محسن نصراللهی / مدیر تولید: مهدی بدرلو / طراح لباس: شیما میرحمیدی / تدوین: عماد خدابخش / صدا: ایرج شهزادی / مدیر جلوه های بصری: جواد مطوری / طراح جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیک / عکاس: محمدبدرلو / مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: علی مردانه / منشی صحنه: فائزه گرکانی / مدیریت رسانه و تبلیغات: آیدا مصباحی / مشاور فضای مجازی: آریان امیرخان

زمان پخش فیلم سرخ پوست

بازیگران فیلم سرخ پوست

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.