بیوگرافی ویلفرد بونی بازیکن فوتبال + سوابق ویلفرد بونی

بیوگرافی ویلفرد بونی مهاجم جدید تیم پرسپولیس تهران را به همراه سوابق و آمار تعداد بازی . گلزنی ها او را به همراه تصاویر شخصی  در این بخش از مجله اینترنتی  شبناک بخوانید.

از ساعاتی پیش برخی رسانه ها خبر از حضور مهاجم سابق منچسترسیتی یعنی ویلفرد بونی 31 ساله در پرسپولیس را مخابره کرده اند که با توجه به شرایط پرسپولیس و این بازیکن به نظر نمی رسد این انتقال عملیاتی شود چرا که رقم درخواستی این بازیکن با کارنامه تفاوت زیادی داشته است.

بیوگرافی ویلفرد بونی مهاجم مدنظر پرسپولیس تهران + تصاویر

بیوگرافی ویلفرید گویمیان بونی

آقای ویلفرید بونی  wilfreid guemiadnd bonynv  ذر 10 دسامبر سال 1988 متولد شده که جزو بازیکنان فوتبال ساحل عاج می باشد.

آیا ویلفرید به تهران می آید ؟

ویلفرد بونی مهاجم 183 سانتی متری ساحل عاجی با سابقه حضور در تیمهای مطرحی همچون منچسترسیتی و استوک سیتی و سوانزی انگلستان در فصل اخیر در تیم العربی قطر توپ میزد و در 7 بازی موفق به زدن 5 گل شد. بهترین عملکرد بونی مربوط به حضورش در سوانزی است که توانست 36 گل برای این تیم به ثمر برساند و او در 36 بازی که برای منچسترسیتی انجام داد تنها 6 گل به ثمر رساند و م جبور به ترک سیتیزن ها شد. ارزش این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت 5.5 میلیون پوند درج شده که باشگاه پرسپولیس در شرایط فعلی، قادر به پرداخت نصف این مبلغ نیز نیست و با توجه به اولتیماتوم وزارت ورزش به دو باشگاه سرخابی پایتخت مبنی بر پرهیز از عقد قرارداد ارزی جدید با مربی یا بازیکنان خارجی، به نظر نمی رسد بونی راهی ایران شود و این گمانه زنی رسانه ای تنها با توجه به این موضوع مطرح شده که او قراردادش را با العربی قطر فسخ کرده و اکنون بدون تیم است که مطمئناً تیمهای زیادی در فوتبال اروپا و حتی حاشیه خلیج فارس در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا که کم کم در حال آغاز شدن است، خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

باشگاه پرسپولیس و گابریل کالدرون در راستای استخدام مهاجم خارجی روی چهار گزینه به توافق دست یافته‌اند که گزینه مشترک آنها مهاجم سابق منچسترسیتی است.

به گزارش “ورزش سه”، گابریل کالدرون از ابتدای فصل تاکنون نیاز خود مبنی بر جذب مهاجم را بارها تکرار کرده و از باشگاه خواسته تا در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال این موضوع باشند تا سرخپوشان با قدرت بیشتری در ادامه رقابت‌ها و خصوصا در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابند.

در میان حواشی و شایعات مربوط به لیست مازاد این باشگاه، آنها به شدت به دنبال گزینه جانشینی جونیور براندائو هستند تا ضعف بزرگ خود در خط حمله را برطرف کنند. پرسپولیس با فسخ قرارداد مهاجم برزیلی خود اکنون یک جای خالی برای جانشینی وی در نظر گرفته و این در حالیست که طی جلسات اخیر میان کادرفنی و مدیریت باشگاه، هر دو طرف گزینه‌ها و شرایط انتقال از حیث مالی و کیفی گزینه را معرفی کرده‌اند.

گزینه‌های خارجی تیم پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس از سه هفته قبل طی جلسه با کالدرون از او خواسته تا گزینه‌های مدنظر خود برای نقل و انتقالات زمستانی را معرفی کند. کالدرون نام سه گزینه برای دو پست مهاجم و پلی میکر را به باشگاه معرفی کرده است. گزینه‌هایی که البته با توجه به شرایط اقتصادی نام دو نفر آنها حداقل از لیست باشگاه خارج خواهد شد و شاید با ذهنیات مربوط به دوران حضور کالدرون در فوتبال عربستان و عدم مشکل برای پرداختی اینچنینی مربوط باشد! مسلما انتقال نزدیک به 2 میلیون یورویی در شرایط کنونی که حتی خود کالدرون برای مطالبات چند صد هزار دلاری خود با مشکل مواجه است و به باشگاه اولتیماتوم داده، چندان منطقی به نظر نرسد و باشگاه هم پاسخ روشنی به این موضوع نداده است. گزینه‌های کالدرون از اروپا تا آفریقا و حتی آمریکای جنوبی هستند و سه روز قبل در اختیار محمدحسن انصاریفرد قرار گرفته اند.

ویلفرد بونی؛ گزینه مشترک پرسپولیس و کالدرون

در شرایطی که کالدرون گزینه‌های خود را به باشگاه اعلام کرده، مدیران تیم نیز در میان گزینه‌هایی که به آنها معرفی شده، آن را به سرمربی تیم معرفی کرده‌اند تا در صورت توافق، مذاکرات ادامه یابد. در این میان گفته می‌شود ویلفرد بونی جدیدترین گزینه‌ای است که به شکل مشترک میان باشگاه و کادرفنی مورد بحث و توافق ابتدایی قرار گرفته است.

پیشنهادشبناک به شما :بیوگرافی گادوین منشا و همسرش +تصاویر همسر گادوین منشا

ویلفرد بونی کیست؟

ویلفرد بونی بازیکن فوتبال کیست ؟+ تصاویر مهاجم جدید پرسپولیس

مهاجم ساحل عاجی با نام کامل ویلفرد گومیاند بونی که آخرین حضور آسیایی وی مربوط به جذب توسط العربی قطر بوده است. 31 ساله و راست پا، با سابقه حضور در تیم ملی این کشور.

شایان توجه است که درباره ا ویلفرد بونی حضور در فوتبال انگلیس و تجربه بازی در استوک سیتی، منچسترسیتی و سوانسی در این کشور است. بونی با حضور پپ گوآردیولا در منچسترسیتی در لیست مازاد سیتی زن ها قرار گرفته بود تا به صورت قرضی راهی استوک سیتی شود. او در ادامه به سوانسی پیوست و بعد در انتقال جالب توجه راهی فوتبال آسیا شد و پیراهن العربی قطر را بر تن کرد تا به بازیکنی محبوب در جمع این تیم تبدیل شود. این بازیکن سابقه آقای گلی در لیگ هلند را نیز در سال 2012 در کارنامه دارد و بعد از آن با انتقالی 12 میلیون پوندی راهی لیگ انگلیس و تیم سوانسی شده بود. نمایش موفق او در این تیم و ثبت 35 گل طی 70 بازی، باعث انتقال 28 میلیون پوندی به منچسترسیتی شد که البته با موفقیت بزرگی برای وی همراه نبود و با 6 گل طی 36 بازی در نهایت در لیست مازاد قرار گرفت

ویلفرد بونی مهاجم ساحل عاجی در سال 2007 شانس خود را برای حضور در لیورپول با حضور دو هفته‌‎ای در تمرینات این تیم دنبال کرده بود که در نهایت مورد تایید قرار نگرفته بود. بونی اما بعد از آن با حضور در تیم اسپارتاپراگ و ثبت شش گل مورد توجه قرار گرفت که حضورش در لیگ هلند و تیم ویتسه را بهمراه داشت و با آقای گلی در این تیم به کار خود پایان داد. او در ادامه راهی سوانسی، منچسترسیتی و در ادامه استوک سیتی و سوانسی شد تا بعد از آن مسیرش به لیگ قطر بیفتد. این بازیکن با 56 بازی ملی و 16 گل یکی از بازیکنان قابل توجه این کشور محسوب می‌شود که آخرین آن در ژوئن 2019 بوده است.

ویلفرد بونی بازیکن فوتبال + تصاویر ویلفزد بونی مهاجم پرسپولیس

 

 

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.