بیوگرافی فرزان اطهری بازیگر و مدلینگ ، مجری + تصاویر جالب

شما میتوانید بیوگرافی آقای فرزان اطهری مجری تلویزیون مدل بازیگر و دورگه ایرانی و سوئدی را به همراه سوابق شخصی و هنری و نحوه ورود و فعالیت ایشان در عرصه مدلینگ و مجری برنامه گات تلنت و همکاری جدیدش با مهناز افشار را به همراه تصاویر شخصی و خانوادگی و علت مهاجرت تا ماجرای حبس ابد ایشان را در سایت اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی فرزان اطهری بازیگر و مدلینگ و مجری مسابقه پرشین گات تلنت + تصاویر شخصی وی در کنار مهناز افشار

بیوگرافی فرزان اطهری

آقای فرزان اطهری مجری تلویزیون بازیگر و مدل سوئدی در پنجمین روز از تیر ماه سال ۱۳۶۳ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است و به عنوان یک مدل ایرانی و سوئدی فعالیت می‌کند و یک خواهر به نام سارا دارد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی مهناز افشار بازیگر+ تصاویر شخصی حضور وی در برنامه استعدادیابی گات تلنت

آغاز فعالیت در عرصه مدلینگ

آقای اطهری تجربه بازیگری و مجری برنامه های تلویزیونی مختلف را در سوابق هنری خود دارا می باشد این مدل معروف فعالیت خود را در عرصه مدلینگ به صورت رسمی از سال ۲۰۰۳ مصادف با ۱۳۸۳ شروع کرده و توانست در کشورهای مختلف به عنوان مدلینگ تبلیغات داشته باشد و از جمله بیلبوردهای تبلیغاتی شویم و تبلیغات تلویزیونی را می‌توان در کارنامه سوابق ایشان دید .

وی همچنین با یکی از برندهای مطرح دنیا به نام نوکیا در کشورهای آسیایی همکاری ویژه داشته است.

آقای فرزان اطهری به عنوان یک مدل مرد در سطح بین‌المللی توانست در نزد عموم مردم شناخته شود و بسیار به محبوبیت برسد و تاکنون توانسته در ۲۳ کشور مختلف با بیش از ۱۰۰ برند همکاری داشته باشد.

به عنوان اولین ایرانی است که به عنوان یک مدل توانسته قراردادهای بین المللی امضا کنه از جمله با شرکت هایی مثل هاکوپیان ال جی نایک که از جمله برندهای معروفی هست که می توان نام ببریم.

تجربه بازیگری

تصاویر جالب فرزان اطهری مجری مسابقه استعدادیابی (گات تلنت ) بازیگر و مدلینگ در کنار بهرام رادان

آقای اطهری در فیلم چهل سالگی در سال ۱۳۸۸ ساخته آقای علیرضا رئیسیان با خانم لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن همبازی بوده و همچنین در فیلم شبانه روز در سال ۸۷ ساخته امید بنکدار در کنار بازیگران مطرح سینما از جمله مهناز افشار به نقش آفرینی پرداخت او در یکی از موزیک ویدیو های هیفا وقتی خواننده لبنانی نیز حضور داشته است.

ماجرای مهاجرت به خارج فرزان اطهری

زمانی که فقط ۴ سال داشت به همراه خانواده خود به علت شغل پدرش از ایران خارج می‌شود و مقیم کشور سوئد می‌شود و بعد از مدتی به کشور امارات مهاجرت می کند اما به دلیل اتفاقات بد و حواشی و زندانی شدن بعد از آزادی دوباره به کشور سوئد برمی گردد.

مجری مسابقه پرشین گات تلنت چه کسی میباشد؟

آقای فرزان اطهری در کنار مهناز افشار بازیگر عرصه فیلم و سریال ایرانی در این مسابقه فعالیت می‌کند و به عنوان یکی از اعضای اجرا کننده این مسابقه در سال ۲۰۱۹ لقب گرفته است.

 

تصاویر جالب فرزان اطهری بازیگر و مدلینگ و مجری مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت

تصاویر جدید مجری برنامه استعدادیابی پرشین گات تلنت ( فرزان اطهری)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.