بیوگرافی پروفسور پرویز نوری سایها + ماجرای کشف داروی کرونا

بیوگرافی پروفسور پرویز نوری سایها محقق ساخت دارو کرونا را در ادامه به همراه جزییات کامل خبر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

 

بیوگرافی پورفسور پرویز نوری سایها + ماجرای کشف داروی کرونا

بیوگرافی پروفسور پرویز نوری سایها

پرویز نوری سالها به عنوان یکی از پزشکان متخصص بوده که دارای چندین دکترا می باشد و از شناخته شده ترین پزشکان جهان به شمار می‌آید.

ایشان دارای فوق تخصصی دکترای رشته خون و آنکولوژی بوده و در کشورهای مختلف به عنوان استاد دانشگاه  فعالیت و تدریس داشته است.

از دیگر تخصص‌های ایشان می توان به متخصص خون و آنکولوژی ، نانوتکنولوژی تولید واکسن و دارو درمانی سلولهای بنیادی سرطان  ایدز  ترمیم سلولی نیز اشاره کرد.

ماجرای کشف داروی ویروس کرونا

در شبکه‌های مجازی دست به دست می شه که منتسب به پروفسور پرویز نوری سایها بوده که مدعی شده داروی ویروس کرونا توسط ایشان ساخته شده است.

این ویروس باعث شد که برخی از خبرنگاران با او تماس حاصل کنند و از خودش صحت و سقم این ماجرا را جویا شوند آقای بزرگ این ویروس را تایید کرد و گفت بنده داروی درمان این بیماری را تولید کردند اما از توضیحات بیشتر خودداری کرد سپس خبرنگاران با رئیس گروه پزشکی کشور تماس گرفتند که گفتند در مورد این خبر چیزی گفته نشده است.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی کیوان مزدا پزشک کمر حرفه ای + علت فوت , درگذشت و عکس

جوایز و افتخارات پروفسور پرویز نوری سایها

از جوایز و افتخارات ایشان می‌توان به دریافت جایزه کنگره جهانی نانوتکنولوژی و سلولهای بنیادی و دریافت تندیس طلایی و همچنین دانشمندی برگزیده جهت کسب تندیس طلایی و دریافت تندیس طلای جهانی از اتحادیه اروپا بلژیک ،دریافت تندیس طلایی جهانی و مدرک علمی فوق دکترا از دانشگاه وزارت علوم و اختراعات مسکو دارای ۱۶ مدال طلا و هشت تندیس طلایی انتخاب برترین دانشمند جهان با دریافت  نشان شوالیه علمی  و دانشمندان جهان دارای ۱۸ مدارک دکترای افتخاری و ۱۲ مدرک دکترای علمی دانشگاههای علوم اختراعات معتبر جهان می باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. اگه درست می گفت اختراعش رو به خود چین می فرستاد و امتیازش را می فزوخت و یک میلیارد دلار می گیرفت و به علاوه بر اون جایزه جکی چان رو می گرفت که گفته به هر کسی که زودتر این دارو را پیدا کنه یک میلیون دلار جایزه می ده

  2. بعید نیست ساخته باشه مشکل جایی شروع میشه مافیا داروسازها اجازه نمیدن جز خودشون کسی دارویی بسازه اونم همچین داری خاصی که دنیا بهش نیاز دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.