بیوگرافی کوبی برایانت بسکتبالیست آمریکایی + ماجرای درگذشت

بیوگرافی کوبی برایانت بسکتبالیست آمریکایی و ستاره NBA را که بر اثر بر اثر سقوط هلیکوپتر در گذشته را به همراه سوابق ورزشی عکسها و تصاویرش در مجله اینترنتی شبناک بخوانید .

کوبی برایانت بسکتبالیست + ماجرای درگذشت

بیوگرافی کوبی برایانت

بسکتبالیست بزرگ آمریکایی و تاجر در بیست و سومین روز از اوت سال ۱۹۷۸ در فیلا دلفیا متولد شده و در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ بر اثر سقوط هلیکوپتر شخصی خود در گذشت.

کوبی برایانت بازنشسته آمریکایی و تاجر بود زیرا تمام ۲۰ سال دوران بازی‌اش را در تیم لس آنجلس  لیکرز در اتحادیه ملی بسکتبال nba کرده و در پست شوتینگ گارد توپ می‌زد به ریال در ۱۳ آوریل سال ۲۰۱۶ از دنیای حرفه ای بسکتبال خداحافظی کرد و در آخرین بازی خود با یوتا جاز ۶۰ امتیاز آورد.

وی با کسب ۳۳۶۴ سه امتیاز پس از کریم عبدالجبار با ۳۸ ۳۸۷ امتیاز و کارل مالون ۳۶۹۲۸امتیاز نفر سوم بیشترین امتیاز آوران تاریخ nba است.

ازدواج کوبی برایانت

کوبی برایانت  متاهل است و با ونسا این ازدواج کرده و حاصل این زندگی مشترک سه فرزند دختر می باشد.

ماجرای آشنایی و ازدواج

بیوگرافی کوبی برایانت بسکتبالیست آمریکایی + تصاویر خانوادگی

وی اولین بار ونسا این را در سال ۱۹۹۹ هنگامی که ۲۱ سال سن داشت ملاقات کرد و برای تکمیل آلبوم موسیقی است که هیچ وقت به بازار عرضه نشده وارد ساختمانی شد که در آن ونسای ۱۷ سال در حال رقص برای موزیک ویدیو بود آنها در مهر سال ۲۰۰۰ نامزد و در سال ۲۰۰۱ ازدواج کردند.

تجربه بازیگری و جایزه اسکار

کوبی در ۹۲ این مراسم اسکار در سال ۲۰۱۳ موفق شد به عنوان یکی از برندگان جایزه اسکار لقب بگیرد خوبی این جایزه را برای ایفای نقش در یک فیلم کوتاه پویانمایی به نام بسکتبال عزیز کسب کرد اسم مستعار او مامبای سیاه است.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی سعید ملایی و همسرش نزاکت جودوکار آذربایجانی

آغاز حرفه ای بسکتبال

وی از کودکی بسکتبال را آغاز کرد و در همان کودکی تیم مورد علاقه‌اش لک سیر نام داشت در مدت زمانی که در ایتالیا زندگی کرد به فوتبال هم روی آورد و تیم مورد علاقه اش آث میلان بود پس از بازنشسته شدن برلیان بسکتبال در سال ۱۹۹۱ خانواده برلیانس به آمریکا برگشتند.

ماجرای درگذشت کوبی برایانت

برلیانت به دلیل سقوط هلیکوپتر در کالابازاس کالیفرنبا  در گذشته است.

خوبی بسکتبالیست آمریکایی لس آنجلس لکسی که در یک کاری کوپتر بر فراز کالیفرنیا در حال حرکت بود که هلیکوپتر دچار سانحه شد و تمام افراد حاضر در آن جان خود را از دست دادند.

این حادثه حدود ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی در شرایط حال او در تپه های مشرف به کالاباساس سرخ داده است.

تصاویر خانوادگی کوبی برایانت بسکتبالیست آمریکایی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.