بیوگرافی گلاره جباری مجری تلوزیون و همسرش + تصاویر

بیوگرافی گلاره جباری مجری تلوزیون  را به همراه تصاویر شخصی و همسرش  و ماجرای خداحافظی از تلوزیون را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی گلاره جباری مجری تلوزیون + تصاویر

بیوگرافی گلاره جباری

خانم گلاره جباری از مجریان تلوزیون بوده است که در اولین روز از آدر ماه سال 1367 در شهر تهران متولد شده است ، وی تحصیلات خود را در رشته خبرنگاری ادامه داده است  و مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه خبر اخذ کرده است.

وی متولد شمیرانات تهران و فارغ‌التحصیل رشته خبرنگاری از دانشکده خبر است. در ابتدا کارش را با گزارشگری آغاز نمود و سپس در مقام تهیه‌کننده به تولید برنامه‌های تلویزیونی پرداخت. همکاری رسمی خود را در تلویزیون با برنامه صبح بخیر ایران شروع کرد و مجری برنامه‌های چون روز از نو، برنامه شما بفرمائید، برنامه عینک، خانه مهر و ترنم جام در شبکه‌های مختلف رسانه ملی ایران بوده است.

آغاز فعالیت هنری

گلاره جباری وقتی فقط 16 سال سن داشت حرفه مجریگری را یاد میگیرد و بعد از تجارب کافی به کار و فعالیت در حوزه تهیه کنندگی پرداخته است ، در سال 1388 موفق شد تجربه مجریگری در برنامهصبح بخیر ایران را کسب کند که این تجربه را در کناراقای واحدی بدست آورده است.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری تلویزیون + تصاویر همسرش

فعالیت های اجرایی

از مهم ترین برنامه های که خانم گلاره جباری اجرا کرده است میتوان به روز از نو از شبکه دو سیما  و شما بفرمایید ،عینک شبکه جهانی جام جم ، خانه مهر شبکه جهانی نیز اشاره کرد.

گلاره جباری که اجرای برنامه صبحگاهی شما بفرمایید شبکه دو را برعهده دارد .

ماجرای خداحافظی گلاره جباری از تلوزیون

ایشان بعد از 13 سال فعالیت در زمیمه مجریگری  با اشاره به دروغگویی صداو سیما از رسانه برای همیش کناره گیری کرد ، و توشت ببخشید که 13 سال به شما دروغ گفته ام ،  در حالی که خیلی از مجری های صدا وسیما از جمله صبا راد از فعالیت در عرصه صداو سما گناره گیری کرده اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. نوشتید(( ایشان بعد از 13 سال فعالیت در زمیمه(زمینه صحیح است مجریگری ……کناره گیری کرد.
    لطفا اگه اعتقاد به آزادی بیان دارید، پیام منو در همینجا منعکس بفرمایید .
    من از همین صفحه و پیام خودم اسکرین شات می گیرم و نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.