بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش +عکس های خصوصی

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش +عکس های خصوصی نازنین زاغری Nazanin Zaghari خبرنگار بی بی سی و ضد انقلاب را در ادامه این بخش از بیوگرافی شخصیت های سیاسی سایت شبناک ببینید.

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری متولد 1359 در شهرستان تفرش استان اصفهان است  او خبرنگار فعال در شبکه های بیگانه از جمله بی بی سی فارسی بوده که سالها در این شبکه فعالیت داشته است.

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش

او یکی از خبرنگارانی است که سعی میکرد چهره ایران را بدنام نشان دهد و با انعکاس خبرهای کذب و دروغین تلاش میکرد وجهه جمهوری اسلامی ایران را خشونت طلب نشان دهد و برای شبکه های ضدانقلابی کار میکرد.

خروج از ایران برای تحصیل

​​​​​​​نازنین زاغری در سن 23 سالگی برای تحصیلات دانشگاهی به انگلیس سفر کرد و بعد از اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته ارتباطات در لندن اقامت یافت (پناهنده شد)

به گزارش صدا و سیما او مدتی که در ایران بود برای چند روزنامه نیز فعالیت داشته است.

کار در بی بی سی و رادیو فردا

بعد از اقامت خانم زاغری در لندن به فعالیت در شبکه های ضدانقلاب پرداخت و مدتی برای شبکه بی بی سی فارسی کار کرد و در فتنه 88 نقش مهمی را برای تشویق جوانان به اختشاش ایفا کرد.

عکس های خصوصی ​​​​​​​نازنین زاغریبیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش

در فتنه 88 تلاش های زیادی برای آشوب کردن انتخابات انجام داد و با جَو سازی رسانه ای مردم را تشویق میکرد که به خیابان ها بیایند و با پلیس درگیر شوند!! بیوگرافی محمدجواد آذری جهرمی

ریچارد رتکلیف همسر ​​​​​​​نازنین زاغری

ریچارد رتکلیف همسرش نیز روزنامه نگار است که در دانشگاه با هم اشنا شدند و او را در اطلاع رسانی همراهی میکرد.

عکس ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرشبیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش

همسرش مدتی خبرنگار بی بی سی بوده و همچنین در چند روزنامه بریتانیایی فعالیت داشته است.

او یکی از با نفوذ ترین روزنامه نگاران بریتانیایی بوده که با بسیاری از مقامات انگلیسی در ارتباط است و حتی رابطه خانوادگی دارد.بیوگرافی شخصیت های سیاسی

دستگیری ​​​​​​​نازنین زاغری

نازنین زاغری در نوروز 96 بنا به دلیل نا معلوم وارد ایران شد (به گفته خودش برای دیدن خانواده) و در 15 فروردین توسط ماموران امنیتی کشورمان دستگیر شد.

البته یکی شگردهای انگلیس و امریکا به این صورت است که خبرنگاران دو تابعیتی را برای جاسوسی به کشورهای هدف میفرستند که اگر با مشکلی رو به رو شدند آن را به بوق و کرنا کنند که حقوق شهروندی یک خبرنگار نقض شده !

درست مثل این خانم خبرنگار دو تابعیتی که کاملا مشخص است دیدن خانواده کاملا یک بهانه بوده و هدف اصلی اجرای دستورات اربابان خود بوده است.

جنگ رسانه ای انگلیس بعد از دستگیری

بعد از دستگیر شدن نازنین زاغری ، مقامات انگلیس به شدت به این اقدام اعتراض کرده و حتی نخست وزیر این کشور به شخصه درخواست آزادی او را کرده است.

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش

قدرت وزارت اطلاعات ایران

وزارت اطلاعات ایران بارها به کشورهای بیگانه ثابت کرده است که هر نقشه ای که انها علیه نظام جمهوری اسلامی داشته باشند به سرعت نقش بر آب خواهد شد و اگر به گذشته نگاهی بیاندازیم اقتدار وزارت اطلاعات ایران را به وضوح خواهیم دید.

بیوگرافی ​​​​​​​نازنین زاغری و همسرش +عکس های خصوصی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *