تصاویر جنجالی علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه + فیلم

فیلم جنجالی علیرضا جهانبخش فتوبالیست را  به همراه حواشی در کلوب شبانه در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

عکس جنجالی جهانبخش در کلوپ شبانه + جزییات

 

ماجرای فیلم جنجالی علیرضا جهانبخش

فیلمی جنجالی از علیرضا جهانبخش که در یک کلوب شبانه در فضای مجازی منتشر شده است که دست به دست در حال انتشار است موجب دردسر برای این فوتبالیست شده است.

در این ویدیو جهانبخش به همراه چندین فتوبالیست  و بازیکن تیم ذر حال فوت کردن ذر بادکنک هستند که شنیده ها حاکی از این می باشد که محتوایی این باکنک ها اکسید نیتروز یا همان گاز خنده آور است  که برای فتوبالیست ها ممنوع می باشد و نباید از آنها استفاده کنند به خصوص زمنی که تیم آنها در حال برگزاری مسابقات فصل است .

پیشنهاد شبناک به شما : ماجرای جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش + جزییات خبر

ماجرای بادکنکها خنده آور

حالا مسولان این باشگاه بیان داشته اند که تحقیقات لازم را انجام خواهیم داد و چنانچه محتوایات این بادکنک ها اکسید نیتروز یا همان گاز خنده آور باشد این بازیکنان باجریمه سنگین روبه رو خواهند شد و حتی شاید تنبیه شدیدتر مانند اخراج را به همراه داشته باشد.

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی کشورمان که بسیار خوش تکنیک است حالا انتشار این ویدو در فضای مجازی برایش دردسر ساز شده است و واکنش های مختلفی داشته است و بسیاری از رسانه های انگلیسی  در باره انتشار این ویدو از بی انضباطی بازیکنان انتقاد کرده اند.

بنا برخبرگزازی ها هنوز از محتوا ابن بادکنک ها خبری در دسترس نیست ولی شایان توجه است افرادی که از این بادکنک ها در کلوب استفاده میکنند موادش حاص از اسید نیتروز یا همان گاز خنده آور است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.