تعداد جانباختگان مراسم تشیع پیکر سردار سلیمانی در کرمان + تصاویر

حادثه ازدحام جمعیت در مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان و تعداد جان باختگان مراسم تشییع در کرمان را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

 

جان باختگان کرمان در مراسم تشیع سردار سلیمانی + تصاویر

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: بر اثر ازدحام جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی در کرمان مصدوم شدند.

حمید شمس الدینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این افراد در مسیر خروجی از میدان آزادی و ورودی به خیابان شهید بهشتی بر اثر کثرت بالای جمعیت در زیر دست و پا مانده و مصدوم شده اند و موجب کدورت برخی از افراد مشایعت کننده قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: در این رابطه هیچ یک از موارد مطروحه و شایعات در شبکه های مجازی درباره عملیات انتحاری موضوعیت ندارد.

تعداد جانباختگان مراسم تشیع سردار سلیمانی در کرمان

مهر/ رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.

آمارها  حکایت از جان  باختن 32 نفر و 190 نفر مصدوم دارد.

 

به گزارش وبدا، رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متأسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

فوت تعدادی از تشییع کنندگان در مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان

پیرحسین کولیوند گفت: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان، اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متأسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.
پیرحسین کولیوند تصریح کرد: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان، اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.

پیشنهاد شبناک به شما : شهادت سردار قاسم سلیمانی در بغداد + فیلم و لحظه ترور قاسم سلیمانی

حمید شمس الدینی افزود: این افراد در مسیر خروجی از میدان آزادی و ورودی به خیابان شهید بهشتی بر اثر کثرت بالای جمعیت در زیر دست و پا مانده و مصدوم شده اند و موجب کدورت برخی از افراد مشایعت کننده قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در این رابطه هیچ یک از موارد مطروحه و شایعات در شبکه های مجازی درباره عملیات انتحاری موضوعیت ندارد.

بنابر اخرین اخبار واصله توسط سازمان اوژانس کرمان 32 نفر جانبخته و 190 نفر مصدوم شده اند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.