تعطیلی مدارس کشور به دلیل ویروس کرونا +لیست شهرها

تعطیلی مدارس بخاطر کرونا در روزهای یکشنبه و دوشنبه 4و5اسفندماه را در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

تعطیلی مدارس یکشنبه و دوشنبه به علت ویروس کرونا

 

اخبار تعطیلی مدارس

در پی اخبار تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دکتر ایرج حریرچی، قائم‌مقام و معاون وزیر بهداشت در این زمینه اطمینان می‌دهد که خطری کودکان را تهدید نمی‌کند و جای نگرانی نیست. دکتر حریرچی در جلسه‌ای که برای تشریح وضعیت کرونا در ایران برگزار شده بود صحبت می‌کرد، در این باره گفت:«آمارها نشان می‌دهد خطر ابتلا به ویروس کرونا برای کودکان زیر ۱۰ سال نزدیک به صفر است. این خطر برای کودکان تا ۱۴ سال هم بسیار بسیار کم است.

مدارس البرز و تهران  تعطیل شد

تمامی مدارس و دانشگاه های استان البرز در دو روز یکشنبه و دوشنبه و همچنین تهران نیز تعطیل اعلام شد.

اراک یک هفته تعطیل شد

مدارس شهرستان اراک به منظور پیشگیری از بیماری کرونا یک هفته تعطیل شد.

خبرگزاری فارس: یوسفی مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: به منظور پیشگیری از بیماری‌های تنفسی و واگیردار و همین طور مراقبت در برابر ویروس کرونا تمامی مدارس استان مرکزی تا پایان هفته تعطیل اعلام می‌شود.

یوسفی افزود: آموزشگاه‌های زبان و آموزشگاه‌های علمی آزاد استان مرکزی هم تا پایان هفته تعطیل اعلام می‌ شود.

او اضافه کرد: این تصمیم بر اساس مصوبه پدافند زیستی استان مرکزی گرفته شده است.

همچنین بر اساس مصوبه پدافند زیستی استان مرکزی کلیه دانشگاه‌های استان مرکزی ، باشگاه‌های ورزشی و تمام اجتماعات در اراک و تمام شهرستان‌های استان مرکزی تا پایان هفته تعطیلند.

با تصمیم اعضای کمیته پدافند زیستی مدارس شهرستان اراک به منظور پیشگیری از بیماری کرونا یک هفته تعطیل شد.

 استان قم ۲ روز تعطیل شد

روز‌های یکشنبه و دوشنبه، ۴ و ۵ اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم تعطیل است.

بیشنهاد شبناک به شما :فوری ویروس کرونا به ایران رسید + جزییات خبر و لیست شهرها درگیر کرونا

مدارس گلستان هم تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان:
به منظور حفظ سلامت دانش آموزان، فردا یکشنبه چهارم و پس فردا دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است./صداوسیما

کرونا همه مراکز آموزشی گیلان را تا چهارشنبه تعطیل کرد

براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، به منظور افزایش آمادگی ها و جلوگیری موثر از گسترش شیوع کرونا ویروس تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیر دولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان از یکشنبه چهارم اسفند تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل است./خبرگزاری صداوسیما

مدارس قزوین در تمامی نواحی و مناطق استان تعطیل شد

باتوجه به تصمیم آموزش وپرورش استان، به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان عزیز و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ و دوشنبه ۹۸/۱۲/۵ تعطیل است.

تمامی مدارس همدان تعطیل شد

به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس و اهتمام به سلامتی دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده های آنان و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تمامی مدارس دوره های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل گردیدند.

مدارس زنجان فردا تعطیل است

آموزش و پرورش استان زنجان:
به جهت برگزاری انتخابات در اکثر مدارس استان و ضرورت ضدعفونی کامل مراکز و پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری واگیردار تمام مدارس استان مناطق و نواحی ۱۴ گانه فردا یکشنبه ۴ ا تعیل است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.