وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 10 آذر 98

وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 10 آذر 98

تعطیلی مدارس 10 آذر 98 در روز یکشنبه در تهران قطعی شده و مدارس استان تهران فردا هم تعطیل خواهد بود وامروز نیز 9 آذر 98 به علت آلودگی هوا و رسیدن شاخص هوا به مرز هشدار مدارس و آموزشگاهها در تهران و در کلانشهرها تعطیل بود

تعطیلی مدارس 10 آذر

تعطیلی مدارس 10 آذر 98 در تهران

معاون امور عمرانی استانداری تهران:
تمام مقاطع تحصیلی استان تهران به جز پردیس، فیروزکوه و دماوند به دلیل افزایش آلایندگی‌ها فردا تعطیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: در پی تداوم آلودگی هوا در سطح استان فردا یکشنبه مدارس سطح این استان در تمامی مقاطع به غیر از شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل است.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محمد تقی‌زاده روز شنبه در خصوص آخرین تصمیم های اتخاذ شده برای کاهش آلودگی هوای این استان از استمرار تعطیلی مدارس در سطح استان تهران به غیر از سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس در روز یکشنبه ۱۰ آذر خبر داد.

وی اعلام کرد: طی روزهای گذشته شاخص آلایندگی در تهران روند صعودی داشته و شاهد انباشت آلاینده‌ها در این استان بودیم امروز نیز با بررسی شاخص های آلایندگی در سطح استان مقرر شد فردا تمامی مدارس استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل خواهد بود.

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی استان تهران، آلودگی هوای تهران طی دو روز آتی نیز ادامه خواهد داشت.

بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، امروز شنبه تمامی مدارس و دانشگاه ها و موسسات آموزشی استان تهران تعطیل بودند.

وضعیت تعطیلی مدارس شهرها 10 آذر 98

درباره تعطیل بودن مدارس دیگر شهرها بعدا اطلاع رسانی خواهد شد و فعلا خبری مبنی بر دایر بودن و یا تعطیلی مخابره نشده است و از همین بخش در قسمت اخبار داغ سایت شبناک پیگیری کنید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *