تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش تنگ کردن واژن به روش خانگی و بدون عمل جراحی را در زیر مشاهده نمایید.

تنگ کردن واژن بدون

بعد از ازدواج مشکلات مختلفی برای زوجین به وجود می آید که راه حلی برای آنها ندارند مسائل جنسی و زناشویی از مهمترین نیازهای زوجین می باشد که نمیتوان از آنها چشم‌پوشی کرد.

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

زوجین در اوایل زندگی زناشویی خود بیشترین جذابیت را در سال های زندگی خواهند داشت و با لذت تمام از روابط خود استفاده می کنند اما بعد از مدتی بنا به دلایل مختلفی کیفیت رابطه جنسی آنها کاهش می یابد که می‌تواند یکی از دلایل آن را گشاد شدن واژن نام برد.

این عارضه شاید مشکلات زیادی در حین رابطه جنسی به وجود نیاورد اما بدون شک نارضایتی را برای مردان خواهد داشت.

دلایل گشاد شدن واژن

دلایلی که میتواند باعث گشاد شدن واژن یا شل شدن آن شود میتوان به زایمان و چاقی اشاره کرد.

از دیگر دلایل می‌توان به عوال زیر اشاره کرد.

  • بلند کردن اجسام سنگین
  • دوره یائسگی
  • فشارهای بیش از حد به مناطق تناسلی
  • رابطه جنسی زیاد
  • زایمان
  • کاهش وزن بعد بعد از چاقی

شاید وقتی که صحبت از این مسئله پیش می‌آید دهن ها به سمت عمل جراحی می‌روند که برای تنگ کردن واژن عمل جراحی انجام داد و با بخیه های داخلی به این هدف رسید

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

با توجه داشته باشید که علت این شل شدن میتواند ناشی از منقبض شدن و یا شل شدن عضله های ماهیچه مبهل باشد که برای این مورد می توان از کرم و یا صابون های گیاهی که برای روان کردن مناطق تناسلی استفاده کرد.

استفاده ار روعن زیتون و نارگیل

استفاده از روغن های مختلف حاوی ویتامین E از جمله روغنهای نارگیل و زیتون می‌تواند نقش مهمی را برای سفت کردن ماهیچه های این مناطق داشته باشد.

نردیک کردن پا در هنگام رابطه جنسی

برای جلوگیری از گشاد شدن واژن باید توجه داشته باشید که هنگامی که رابطه جنسی انجام می دهید پاهایتان را به یکدیگر نزدیک کنید تا ماهیچه های داخلی رحم و مبهل کش نیاید و بین آنها فاصله نیافتد.

استفاده از لباس های زیر از جنس پنبه ای

حتما باید از لباس های زیر از جنس پنبه ای استفاده کنید استفاده از شورت های پلاستیکی و با جنس های نامرغوب می تواند باعث شل شده ماهیچه های این نواحی گردد و در مرور زمان باعث افتادگی بیش از حد شود.

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

کپسول ویتامین E را از داروخانه ها خریداری کرده و از آن ها درون واژن استفاده کنید برای این کار باید بعد از خرید کپسول ویتامین e که به صورت ژله ای میباشد بعد از اینکه کاملاً آن را مورد بررسی قرار داده که فاقد هرگونه تیزی و بریدگی باشد آن را درون مبهل قرار داده تا ژله مخصوص آن جذب دیواره‌های داخلی شود.

ویتامین  E علاوه بر اینکه به جوانسازی و زیباسازی پوست کمک می‌کند می‌تواند عملکرد زیادی بر روی جمع کردن ماهیچه های داخلی تناسلی دارد.

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی

برای گرم کردن ماهیچه ها باید از ژل وی تایت استفاده کنید این ژل هم قابلیت جمع کننده دارد و می‌تواند عضله های داخلی ماهیچه را تقویت کند و در نهایت به تنگ کردن واژن کمک بسیار شایانی می‌کند

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزشتنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

این ژل که نوعی کرم طبیعی میباشد کار سفت کردن عضلات کف لگن را انجام میدهد چرا که دارای مقدار بسیار زیادی از مواد طبیعی ارگانیک است

محققان ثابت کردند که می‌توانند نواحی تناسلی را سفت کرده و سفتی آن را تا مدت ها پابرجا کند برای استفاده از آن باید مقداری از این کرم را بر روی انگشت گذاشته و در نواحی داخلی مهبل قرار دهید

یکی دیگر از روش‌های خانگی استفاده از گیاه ماریانا میباشد.

استفاده از این گیاه می‌تواند عضله های داخلی ماهیچه را مدتها جمع کند که به تنگ کردند بسیار کمک زیادی میکند

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

برای استفاده از این گیاه ابتدا باید آن را بجوشانیم بعد از اینکه سرد شد آن را در وان حمام یا تشت ریخته و سپس داخل آن بنشینید و مبهل را با آن شستشو دهید این کار باعث می شود که عضله های لگن سفت و جمع شود

قطع و وصل کردن ادرار

یکی دیگر از روشهای خانگی تقویت کردن عضله های داخلی مبهل، تمرین کردن هنگام ادرار است.

به این صورت که زمانی که در حال ادرار کردن هستید سعی کنید جریان  ادرار را قطع و وصل کنید.

به این روش که هنگام ادرار کردن به ناگهان ادرار را قطع کنید و به مدت ۱۰ ثانیه ادرار را متوقفکنید و سپس مجدداً به ادرار کردن ادامه دهید در هر بار ادرار دوباره این کار را انجام دهید تا ماهیچه های مبهل تقویت شود.

تنگ کردن واژن بدون جراحی و به صورت طبیعی +آموزش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *