تیپ جنجالی ریحانه پارسا در افتتاحیه مدرسه پینوکیو + تصاویر

در این بخش از مجله اینترنتی شبناک تیپ جنجالی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر را در مراسم افتاحیه مدرسه پینوکیو به همراه عکس و فیلم منتشر شذه از ایشان  در فضای مجازی مشاهده کنید.

تیپ جنجالی ریحانه پارسا بازیگر در افتاحیه مدرسه پینوکیو + تصاویر

 ماجرای تیپ جنجالی ریحانه پارسا در افتتاحیه مدرسه پینوکیو

تیپ جنجالی ریحانه پارسا در افتتاحیه مدرسه پینوکیو خبرساز شد و باز هم این بازیگر جوان به حاشیه رفت.

ریحانه پارسا که با سریال پدر معروف و محبوب شد بارها حاشیه ساز شد و این‌بار با تیپ عجیب و جنجالی در افتتاحیه نمایش « مدرسه پینوکیو » حضور یافت.

این بازیگر جوان که توانسته بود در سریلا پدر مشهور شوذ  چندی است در فضای مجازی  واکنش ها و انتقادهای بسیاری ار ایشان شده است که این بار با تیپ عجیبی که  در مراسم افتاحیه مدرسه پینوکیو انتخاب کرده بود، سوژه عکاسان شد و تصاویر و فیلم ایشان به سرعت در فضای مجازی پخش شد و واکنش بساری را به همراه داشت .

پارسا  بازیگر جوان سریال پدر با تیپ عجیب و غریبی در پشت صحنه نمایش مدرسه پینوکیو حضور پیدا کرد. ریحانه پارسا که با سریال «پدر» به شهرت رسید بارها به دلیل تیپ های جنجالی اش مورد انتقاد قرار گرفته است.

بیوگرافی ریحانه پارسا

 متولد ۱۳۷۷ یکی از بازیگران زن جوان و جویای نام بوده که برای اولین بار به صورت حرفه ای در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی حضور پیدا کرده است.

در دانشگاه بازیگری تحصیلکرده و دارای لیسانس بازیگری می باشد او همچنین در نویسندگی و عکاسی نیز تخصص دارد و علاقه زیادی به کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه دارد.

 

ازدواج ریحانه پارسا

وی  مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

 

نحوه بازیگر شدن ریحانه پارسا

او می‌گوید که برای سریال پدر یک آگهی فراخوان برای تست بازیگری را دیده است و بعد از اینکه برای تست بازیگری به نزد آقای عنفا و توفیقی آمده مورد توجه آنها قرار گرفته است و بعد از تست بازیگری از بین ۳۰۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانسته نمره قبولی را کسب کنند و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

ریحانه پارسا  البته قبل از این مجموعه تجربه حرفه‌ای نداشته است اما در کلاس های بازیگری زیادی شرکت کرده و در دوران دانشجویی و مدارس کار تئاتر مدرسه را بر عهده داشته است همچنین زمانی که دانشجو بوده چندین کار در تئاتر را با دوستانش کار نموده و علاقه زیادی به بازیگری دارد و مهارت اش را در مجموعه پدر نشان داده است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.