بیوگرافی جرارد پیکه و همسر جرارد پیکه +تصاویر خانوادگی

بیوگرافی جرارد پیکه و همسر جرارد پیکه بازیکن تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا +تصاویر خانوادگی و ماجرای ازدواجش با شکیرا خواننده معروف را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی جرارد پیکه

جرارد پیکه برنابئو (Gerard Piqué) متولد دوم فوریه ۱۹۸۷ میلادی مصادف با ۱۳ بهمن ماه ۱۳۶۵ جلالی میباشد فوتبالیست اسپانیایی و عضو تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا میباشد.

بیوگرافی جرارد پیکه و همسر جرارد پیکه +تصاویر خانوادگی

یکی از بزرگان و ستارگان فوتبال جهان که در بهترین سطح فوتبال جهان یعنی لالیگا بازی می کند مدافع میانی باشگاه بارسلونا از معتبرترین و بزرگترین و پرطرفدارترین تیم های باشگاهی جهان است. بیوگرافی ورزشکاران

یکی از بازیکنانیست که مقام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به صورت دو سال متوالی با دو تیم مختلف تجربه کرده است و به دلیل حضور بلند مدت خود در تیم بارسلونا به نماد این تیم و پرسابقه ترین بازیکن این تیم تبدیل شده است

بیوگرافی جرارد پیکه و عکس جرارد پیکه

پدر و مادر جرارد پیکه

او در منطقه کاتالان شهر بارسلون به دنیا آمده است کاتالونیا قومی اصیل در اسپانیا است که مردم آن خود مختار بوده و با قوانین کشور اسپانیا سازگار نیستند بخشی از قوم کاتالان‌ها در کشور فرانسه زندگی می کنند اما بیشتر آنها در کشور اسپانیا ساکن هستند

پدر جرارد پیکه تاجر است و مادرش نیز مدیری بیمارستان بوده یک برادر کوچکتر از خود به نام مارک دارد.

ازدواج و همسرش شکیرا

بیوگرافی جرارد پیکه (Gerard Piqué) در سال ۲۰۱۰ با شکیرا خواننده معروف وارد رابطه زناشویی شد البته آنها به صورت رسمی با هم ازدواج نکردند و فقط زندگی مشترکی را با یکدیگر آغاز نموده اند.

عکس جرارد پیکه و همسرش شکیرابیوگرافی جرارد پیکه و همسرش شکیرا

ماجرای ازدواج آنها به این گونه اتفاق افتاد که در بازی های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی شکیرا به عنوان خواننده رسمی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۰ انتخاب شده بود به هنگام ضبط موزیک ویدیو با این فوتبالیست آشنا می‌شود و شماره تماس او را میگیرد.

فرزندان جرارد پیکه

حاصل ازدواج جرارد پیکه با شکیرا دو فرزند پسر به نام‌های میلان و ساشا میباشد

عکس خانوادگی جرارد پیکه و همسرش شکیرا و فرزندانشعکس خانوادگی جرارد پیکه و همسرش شکیرا و فرزندانش

این فوتبالیست درباره این که چگونه به اوپیشنهاد ازدواج داده می گوید که شکیرا برای افتتاحیه چند روز زودتر از ما به آفریقای جنوبی رفته بود و من هم برای اینکه رابطه‌ام را شروع کنم یک پیامک به او ارسال کردم و گفتم که آب و هوا چگونه است.

انتظار داشتم که فقط در یک پاسخ کوتاه بگوید سرد است یا گرم اما علاوه بر این که توضیحات کاملی از آب و هوای این کشور به من داد گفت که لباس گرم با خودم بیاورم و من به این فکر کردم که این توضیحات نمی‌تواند به صورت طبیعی باشد و حتماً درباره من فکرهای دیگری کرده.

عکس جرارد پیکه و شکیرا
عکس جرارد پیکه و شکیرا

وقتی که به آفریقای جنوبی رفتم فهمیدم که تنها راهی که می توانم او را دوباره ببینم اختتامیه جام جهانی خواهد بود و ما باید حتماً به فینال می‌رفتیم و من برای دیدن او همه تلاشم را کردم تا به فینال برویم و همین طور هم شد و با هلند در فینال مسابقه دادیم و قهرمان جام جهانی شدیم

شروع فوتبال

فوتبالش را در سال 1997 با تیم جوانان بارسلونا آغاز کرده است و بعد از هفت سال بازی در این تیم در مقطع جوانان به تیم جوانان منچستر یونایتد درآمد و بعد از یک سال درخشش در تیم جوانان منچستر یونایتد در سال ۲۰۰۵ به صورت حرفه‌ای به تیم بزرگسالان و تیم اصلی منچستر یونایتد آمد.

بیوگرافی جرارد پیکه

با این که مدافع میانی بود در ۱۲ بازی خود ۵ گل را برای این تیم به ثمر رساند بازی های درخشان جرارد پیکه برای منچستر باعث شد که به شدت مورد توجه مربیان فوتبال جهان قرار بگیرد و به سد فولادی فوتبال گفته می شود و زمانی که در دفاع بازی می کند کمتر مهاجمی می‌تواند او را دریبل بزنند و از او عبور کنند.

بعد از چهار سال حضور تیم منچستر ۱ سال به صورت قرضی به تیم رئال ساراگوسا در لالیگا رفت و در نهایت در سال ۲۰۰۸ به صورت رسمی وارد تیم بارسلونای اسپانیا شد و در ۲۵۹ بازی ۲۸ گل را به ثمر رساند آمار خیره کننده ای یک مدافع فوتبال که میتوانند از خود نشان دهد و به تنها مدافع جهان تبدیل شود که در لیگ قهرمانان اروپا توانسته است بیشترین گل را به عنوان یک مدافع به ثمر برساند.

بیوگرافی جرارد پیکه و همسر جرارد پیکه +تصاویر خانوادگی

بازی های ملی

در تمامی رده های سنی تیم‌های ملی اسپانیا بازی کرده است در سال ۲۰۰۲ و با تیم ملی زیر ۱۶ سال اسپانیا بازیهای ملی خود را شروع کرد و در رده های سنی به بالا مثل زیر ۱۷ سال و زیر ۱۸ سال زیر 20 سال و زیر ۲۱ سال به صورت متوالی در تیم ملی اسپانیا بازی کرده است و در نهایت در سال ۲۰۰۹ در تیم ملی بزرگسالان و تیم اصلی اسپانیا بازی کرد

بیوگرافی جرارد پیکه و همسر جرارد پیکه +تصاویر خانوادگی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *