جزییات تعطیلی مدارس اصفهان در روز سه شنبه 10 دی ماه

در این بخش از مجله اینترنتی شبناک جزییات خبر تعطیلی مدارس اصفهان را به علت آلودگی در روز سه شنبه 10 دی ماه به همراه جزییات خبر مشاهده نمایید .

جزییات خبر تعطیلی کلیه مقاطع تحصیلی شهر اصفهان  در روز سه شنبه 10 دی ماه

 

جزییات خبر تعطیلی مدارس اصفهان در روز سه شنبه

براساس اعلام مدیریت ستاد بحران استانداری شهر اصفهان تمامی مقاطع تحصیلی و مهدکودک ها ی شهر اصفهان و چندین شهر این استان در ذوز شه شنبه 10 دی ماه به علت افزایش غلظ آلاینده های هوا و آلودگی تعطیل می باشد.

به گزارش خبرگزاری ها به نقل از تسنیم : با توجه به روند افزایش آلودگی هوا  در شهر اصفهان و چند شهرستان دیگر استان ، جلسه کارگرو.ه اضطرار آلودگی هوا دیشب با حضور اعضا برگزار و تصمیماتی به منظور جلوگیری از انباشت بیشتر آلاینده ها گرفته شده است.

این تصمیم گیری با توجه به تدوام آلودگی هوا در دوروز پیاپی صورت گرفته است  و تعدادی از  شهرستان استان تعطیل بود آقای منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت و گو با خبرگزاری ها  با اشاره به افزایش آلاینده های در شهر اصفهان بیان داشت  فردا سه سه شنبه 9 دی ماه 98 تمامی مقاطع اعم از مقاطع تحصیلی ، شامل پیش دبستانی ، دبستان ، متوسطه اول و دوم و همچنین مهدکودک در کلیه مناطق 6 گانه آموزش پروش اصفهان تعطیل است .

پیشنهاد شبناک به شما :تیپ جنجالی ریحانه پارسا در افتتاحیه مدرسه پینوکیو + تصاویر

وی در ادامه این خبر اعلام داشت تمامی مقاطع تحصیلی آران بیگدل ،  رزین شهر ، فولاد شهر ، فلاروجان ، پیر بکران ، شاهین شهر ، برخوار و خمینی شهر براثر آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.

وی عهمچنین باتوجه به افزایش و غلظ آلاینده ها هوای  شهررا برای کلیه سنین ناسالم دانسته و بیان داشته است که افراد در حد ممکن از فعالیت باز در بیرون خودراری کنند و حدامکان در منزل باقی بمانند.

اشان با اشاره به آلودگی هوا در خصوص تعطیلی دانشگاه ها و ادارات این شهر در روز سه شنبه 10 دی ماه گفت هنوز تصمیم جامعی در این مورد گرفته نشده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.