جمشید سامورایی کیست + ماجرای دستگیری

جمشید سامورایی  چه کسی می باشد؟  در ادامه ماجرای دستگیری جمشید سامورایی را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

جمشید سامورایی کیست + ماجرای دستگیری

این روزها نام جمشید سامورایی به دلیل فیلم سینمایی سامورایی در برلین مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته که به ساخته محمد نادری در هجدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۹۸ در پرده سینماهای کشور به روی اکران من و آقای حمید فرخ نژاد در نقش جمشید سامورایی به هنرنمایی پرداخت.

بعد از اکران این فیلم بسیاری از مردم مشتاق شدند که بدانند جمشید سامورایی چیست که این توانست با توجه به این کاراکتر  نظر مردم را به خود معطوف کند.

جمشید سامورایی کیست؟

وی به عنوان یکی از اشرار مسلح بوده که شرارت های زیادی را مرتکب شده که در نهایت با پلیس درگیر میشه و هنگام فرار از دست مامورین نیروی انتظامی مامورین ناچار می شوند به سمت وی شلیک کنند.

وی در سوابق خود شرارت هایی داشته که با درگیری های مکرر با مردم و تخریب خودرو موتورسیکلت پلیس با چندین تن از مامورین نیروی انتظامی درگیر شده و در نهایت فرار کرده بود که در توسط مامورین بعد از گذشت چند روز بازداشت می شه و روانه زندان می‌شود.

پیشنهاد شبناک به شما : هانی کرده کیست ؟ + عکسها و ماجرای کشته شدن هانی کرده

ماجرای دستگیری جمشید سامورایی چه میباشد؟

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران قبل از ورود به مخفیگاه جمشید تمامی محوطه اطراف خانه ای را محاصره کرده بودند گفت متهم پس از پریدن به روی خودروی پارک شده در کوچه و با وارد آوردن خسارت به سقف و شیشه آن باز هم قصد فرار داشت که مأموران ما با هوشیاری کامل و به کارگیری سلاح اقدام به شلیک هفت تیر هوایی مشهد تیر مستقیم به سمت پای بی کردند و با اینکه یکی از گلوله های شلیک شده به کتب حراست متهم برخورد کرده بود وی همچنان به فرار خود ادامه داد و با اشاره به اینکه مأموران در فرار متهم اقدام به شلیک دو تیر هوایی دیگر کردن افزود مأموران ما پس از اصابت گلوله به متهم با به کارگیری گاز اشک و فنون دفاع شخصی سرانجام توانستند در یک اقدام عملیاتی وی را متوقف کند و جمشید سامورایی را بالاخره دستگیر کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.