جمیله درگذشت بیوگرافی فاطمه صادقی + تصاویر

شما می توانید خبر درگذشت جمیله فاطمه صادقی را به همراه جزئیات کامل این خبر و بیوگرافی و تصاویر شخصی و خانوادگی ایشان را در مجله اینترنتی شناخت بخوانید.

جمیله رقصنده و بازیگر قدیمی در گذشت + نصاویر

بیوگرافی جمیله

صادقی مشهور به جمیله در چهارمین روز از آبان ماه سال ۱۳۲۵ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است.

جمیله به عنوان بازیگر قدیمی قبل از انقلاب و به عنوان یکی از رقصنده های معروف ایرانی بود که در نهایت سرانجام در ۱۳ آذرماه سال ۹۸ به علت بیماری درگذشت.

آغاز فعالیت هنری

خانم فاطمه صادقی مشهور به جمیله فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۴۲ در زمینه و حرفه‌ای بازیگری را شروع کرد و توانست در فیلم سینمایی طلاق ساخته گرجی عبادی به نقش آفرینی بپردازد و در این فیلم بیشتر به عنوان یک رقصنده فعالیت داشت و توانست در کنار چهره های مشهوری همچون اکبر هاشمی مازیار بازاریان و رضا بیک ایمانوردی به هنرنمایی بپردازد.

با توجه به هنر نمایش توانست انجام دهد در همان سال در فیلمی به نام نابغه هفت ماهه به ایفای نقش بپردازد وی در این فیلم نیز بخش به عنوان رقصنده در کنار تقی ظهوری به هنرنمایی پرداخته است.

از مهم‌ترین هنرنمایی ایشان عنوان بازیگر نقش اول می‌توان به سال ۱۳۵۵ اشاره کرد که می‌توانست در فیلم سینمایی به نام جدال ساخته عزیزالله بهادری به هنرنمایی بپردازد و در کنار بازیگر مشهوری چون سعید راد به نقش آفرینی بپردازد.

همه چیز درباره جمیله رقصنده قدیمی

شهرت

جمیلهتوانست با حضور خود در فیلم سینمایی فراشباشی و گل پری در سال ۱۳۵۴ به در نزد مخاطبین تلویزیون به شهرت دسترسی پیدا کند.

همچنین می‌توانست با هنرنمایی در فیلم کج کلاه خان در سال ۱۳۵۲ و این بار دیگر به شهرت زیادی در دوران قبل از انقلاب دسترسی پیدا کند.

ماجرای مهاجرت جمیله به آمریکا

در آخرین هنرنمایی خود برای سینمای ایران در سال ۱۳۴۶ به نام نسیم عیار ساخته اسماعیل کوشان به بازی پرداخت و بعد از آن راهی رساند جلسه شد و برای همیشه به آمریکا مهاجرت کرد.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی بیژن علیمحمدی دوبلور و صدا پیشه + علت درگدشت 

ازدواج جمیله

بی خبر از دوران انقلاب با آقای جواد رفیعی وارد زندگی مشترک می شود اما این ازدواج دوام زیادی نیافت و در نهایت با محمد کریم ارباب که یکی از تهیه کننده های سینما بود وارد زندگی مشترک می شود که این ازدواج دو فرزند می باشد .

آقای محمد کریم ارباب در سال ۱۳۵۲ دار فانی را وداع گفت.

ماجرای خبر درگذشت جمیله

وی سرانجام در ۱۳ آذرماه سال ۱۳۹۸ در سن ۵۷ سالگی به دلیل بیماری دار فانی را وداع گفت.

 

جمیله رقصنده و بازیگر معروف قدیمی درگذشت

 

فاطمه صادقی معروف به جمیله درگذشت + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

5 دیدگاه

  1. روحش شاد

  2. اشتب نوشته ۱۳۲۵ میشه ۷۸ ساله درسال ۹۸

  3. در۷۷سالگی فوت کردندنه ۵۵سالگی””

  4. روح تمامی هنرمندان وخوانندگان قدیمی شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *