بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی (چطوری ایرانی)

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +تصاویر خانوادگی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی چطوری ایرانی را در زیر ببینید.

بیوگرافی جوزف سلامه

بیوگرافی جوزف سلامه متولد سال ۱۳۶۴ هجری شمسی در کشور لبنان و شهر بیروت میباشد و در حال حاضر ۳۳ سال سن دارد.

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی ابوعمر شیشانی (چطوری ایرانی)بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی (چطوری ایرانی)

بازیگر تئاتر عربی در کشور لبنان بوده که تجربه بسیار کمی در حضور در مقابل دوربین سینما و تلویزیون دارد بیشترین حضور در زمینه بازیگری در تئاتر و نمایش بوده است و به این حرفه علاقه بسیار زیادی دارد.

این بازیگر خارجی با بازی در فیلم سینمایی به وقت شام ساخته ابراهیم حاتمی کیا به شهرت رسیده است فیلمی که در بیست و سومین روز از اسفند ماه ۱۳۹۶ بر روی پرده های سینما ایران و لبنان رفته و بیشترین کشورهای عربی نیز از این فیلم سینمایی استقبال کردند این فیلم درباره ی درگیری داخلی در سوریه با داعش می باشد. بیوگرافی شخصیت های مشهور

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی به وقت شامبیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی (چطوری ایرانی)

شروع بازیگری

بازیگری را در سال ۲۰۱۳ از زمانی که به دانشگاه رفته آغاز کرده است علاقه بسیار زیادی به تئاتر دارد و می‌گوید که در شش ماه سال به صورت کامل در حال تئاتر و نمایش بازی کردن هستم.

همچنین ببینید: بیوگرافی آلیسا و میلنا ، اشپیتیم آرفی و امیلیا کلارک

بهترین علاقه و شورشیان که به بازیگری دارد بیشترین عمر خود را صرف این عرصه کرده است.

نحوه جوزف سلامه حضور در به وقت شام

توسط یکی از دوستانش به نام امیر شهاب که در لبنان زندگی می کنند به ابراهیم حاتمی‌کیا معرفی شد و این کارگردان وقتی که او را دید به دلیل نوع نگاهی که داشته بود برای نقش یک داعشی انتخاب می‌کنند که بسیار خوب از عهده این نقش بر آمده است.

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی به وقت شام

به گفته خودش زمانی که به او فیلمنامه را دادند و شروع به خواندن فیلمنامه کرد بسیار متعجب شد چرا که این فیلمنامه بیشتر شبیه فیلم های هالیوودی بود و از اینکه اولین بار چنین پروژه سنگینی را قرار بود بازی کنند بسیار هراس آن شد اما از عهده آن به خوبی برآمد. باریش اردوچ

یونس و علی پدر و پسر لبنانی هستند که شغلشان خلبانی ارتش بوده و برای مبارزه با نیروهای داعش به سوریه میروند و در حین جنگ با این عوامل خون خوار دچار مشکلات و ماجراهای عجیب و جالبی خواهد شد که داستان فیلم را می سازند.

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی (چطوری ایرانی)

۵ میلیارد تومان برای ساخت این فیلم به گفته احسان محمد حسنی رئیس سازمان هنری رسانه‌ای اوج هزینه شده است

بازیگران اصلی این فیلم هادی حجازی فر و بابک حمیدیان بوده و بازیگران خارجی متعددی در این فیلم سینمایی حضور دارند.

فیلم سینمایی به وقت شام سیمرغ بلورین را در جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است برای بهترین صداگذاری بهترین موسیقی متن و بهترین کارگردانی.

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی به وقت شام

ازدواج جوزف سلامه و همسرش

جوزف سلامه متاهل بوده و به تازگی وارد زندگی زناشویی شده است او می‌گوید دو ماه قبل از شروع پروژه به وقت شام ازدواج کرده است و زمانی که در ماه عسل بودند به من تماس گرفتند که در این پروژه بازی کند و من در ماه عسل به صورت مستقیم به ایران آمدند.

بیوگرافی جوزف سلامه بازیگر نقش داعشی (چطوری ایرانی)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.