حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله

حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله را در این بخش آموزش رابطه زناشویی اماده نموده ایم که در زیر مشاهده نمایید.

حجله یا شب زفاف چیست؟

شب حجله یا شب زفاف به اولین شبی گفته میشود که زن و شوهر به صورت رسمی و قانونی با یکدیگر رابطه جنسی برقرار میکنند.

حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله

به عبارت دیگر شبی که اولین دخول به زن و شوهر رخ میدهد شب زفاف نامیده میشود و اتاقی که این دخول در آن صورت میگیرد را حجله مینامند.

این رسم و سنت از قدیم الایام در کشورهای آسیایی و خاورمیه وجود داشته است و تا امروزه نیز این مراسم برگزار میگردد.

در سالهای دور این سنت در مراسم عروسی و با حضور مهمانان برگزار میشد که و عروس و داماد به اتاقی میرفتند و رابطه جنسی برقرار میکردند و با دخولی که صورت میگرفت پرده بکارت دختر پاره میشد و همه مهمانان نیز از این وضوع باخبر میشدند.

حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله

امروزه برخی از مردم با این سنت که در حضور مهمامان اجرا شود مخالف هستند و کمتری کسانی پیدا میشود که در شهرهای بزرگ در مراسم عروسی این رسم را اجر نمایند.

حجله و شب زفاف در خانه

دختران و پسران امروزی وقتی که ازدواج میکنند در خانه اولین شب دخول خود را تجربه میکنند که این کار آداب خاص خود را دارد چرا که قرار است اولین دخول باعث پاره شدن پرده بکارت دختر شود بنابراین با رابطه های دیگر آنها در اینده فرق خواهد داشت.

بسیاری از روانشناسان معتقدند که برای این کار بهتر است که دختر از تغذیه مناسبی برخوردار باشد چرا که ممکن است به دلیل استرس با افت فشار مواجه شوند.

پاره شدن پده بکارت در حجله

در حجله یا همان مکانی که اولین دخول در آن صورت میگیرد پسر باید به ابتدا واژن همسر را برای اولین دخول اماده کند و با نوازش و مالش داد همسرش را تحریک کند تا اماده رابطه جنسی شود.

حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله

آلت تناسلی باید برای اولین بار به اندازه کلاهک آن وارد واژن شود چرا که پارگی پرده بکارت در برخی از خانم ها درد زیادی داشته و در برخی ها دردی نخواهد داشت.

اشتباهات در حجله یا شب زفاف

برخی از خانم ها به خاطر اضطرابی که برای پاره شدن پرده بکارت دارند دست به اقدامات نامتعارفی میزنند که یکی از این کارها خودن مشروبات الکلی است تا با از حالت طبیعی خود خارج شوند و درد را احساس نکنند!

حجله یا شب زفاف چیست؟ و همه چیز درباره حجله

این اقدام اکید منع میشود چرا که وجود الکل در بدن و تاثیر آن بر روی روح و روان ممکن است که در حین خواب بدن دچار شوک شده و حتی ایست قبلی را در پیش داشته باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *