حمله مهناز افشار به محسن تنابنده و افشاگری مهناز افشار

حمله مهناز افشار به محسن تنابنده و افشاگری جنجالی او را در این ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخواهید.

مهناز افشار در صفحه توییتر خود مدعی شد که محسن تنابنده او را فریب داده و به او می گفته که در فضای مجازی فلان پست یا توییت را منتشر کند.

مهناز افشار و محسن تنابنده + ماجرای افشاگری

ماجرای حمله مهناز افشار به محسن تنابنده و افشاگری جنجالی وی

خانم افشار چند ماه پیش درباره یک توییت جعلی منتسب به طلبه آملی مبنی بر صیغه شدن دختران ایرانی برای گروه هشت شعبی اظهارنظر تولیدی کرد و این صحبت‌های وی باعث شد که یکی از طلبه های همدانی به نام مصطفی قاسمی کشته شود.

در همین رابطه طلبه آملی از مهناز افشار شکایت کرد و این بازیگر تحت پیگرد قانونی که قرار گرفت و یکی از دلایلی که مهناز افشار به ایران برنمی گردد در خصوص همین مورد می باشد.

حالا خانم مهناز افشار همه تقصیرها را برگردن محسن تنابنده انداخته و گفت که او به من گفته چنین توهین‌هایی را در فضای مجازی منتشر کند و من را فریب داده است.

درخواست  افشار از قوه قضاییه

وی در توییتر خود دست به افشاگری زد و نوشت در آخر از قوه قضاییه و مسئولین محترم مربوطه سوال دارم در مورد اتهام نسبت داده شده به من اگر چریکی وجود داشته باشه آیا او هم مشمول اتفاق های مشابه قضاوت و تاوان و احضاریه و ممنوعیت و حذف و غیره میشه یا فقط مهناز افشار؟

افشار بازیگر سینمای ایران که مدتی در خارج از کشور به سر می‌برد در توییتر از محسن تابنده انتقاد کرده و از قوه قضائیه درخواست رسیدگی به پرونده خود را دارد.

خانم مهناز افشار در فیلم سینمایی قسم به کارگردانی آقای محسن تنابنده بازی کرده ولی به دلیل ممنوع تصویر شدن مهناز افشار در نهایت محسن تنابنده در پی اقدامی تصمیم گرفته که تصاویر افشار را از روی پوسترها هست کند و این حذف شده اش باعث خشم خانم بازیگر شده است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.