خبر در گذشت رضا عبدی بازیگر جمعه ایرانی + بیوگرافی و عکس های رضا عبدی

بیوگرافی آقای رضا عبدی بازیگر رادیو و تلوزیون  و سینما را به همراه علت درگدشت  وی و عکس های شخصی و سوابق هنری ایشان را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی رضا عبدی پیشکسوت عرصه رادیو + خبر در گدشت

بیوگرافی رضا عبدی

آقای رضا عبدی بازیگر و صدا پیشه و گوینده رادیو در نهمین روز از آبان ماه سال 1310در شهر تهران  در محلی به نام  چهارراه سرچشمه دیده به جهان گشوده است و سرانجام در روز پنج شنبه بیست و سوم ابان ماه سال 1398 دار فانی را وداع گفت.

ماجرای در گذشت رضا عبدی

آقای رضا عبدی  در 23 آبان ماه  سال 1398 فوت کرد و پیکر مرحوم در روز یکشنبه 26 آبان ماه ساعت 10 صبح از مقابل ساختمان شهدای رادیو  به سمت بهشت زهرا تشیع میشود.

بازیگر صبح جمعه با شما چه کسی است ؟

زنده یاد رضا عبدی به عنوان گویینده صدا پیشه و بازیگر برنامه صبح جمعه  و گوینده پیشکسوت رادیو و برنامه جمعه ایرانی نام داشت ،مخاطبان رادیو ایرانی صدای زنده یاد عبدی را در نقش آمیز عبدالمطلغ  در برنامه  صبح جمعه با شما و در نقش عبدل بیزنس در جمعه ایرانی میشناسند.

پیشنهاد شبناک به شما :بیوگرافی زنده یاد مهدی  علیمحمدی دوبلور ماجرای درگدشت

آغاز فعالیت

علت درگدشت زضا عبدی پیشکسوت رادیو ایران

وی از سال 1332 وارد حرفه هنری خود شده است  و تا سال 1387 فعالیت جدی خود را در زمینه صداپیشگی از سرگرفته است و توانست با درخشش در برنامه های چون نود شب جمعه ایرانی ، هزار دستان ، تک مضراب سابقه بیش از شش دهه فعالیت را در کارنانه تجربه هنری خود رقم بزند.

ازدواج رضا عبدی

ایشان متاهل می باشد اما از زنذگی شخصی ایشان اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

پیشکسوت رضا عبدی از جمله فعالان عرصه رادیو بود که بیش از نیم قرن سابقه حضور در این عرصه را داشته است .

سوابق هنری

ازجمله سوابق هنری ایشان در زمینه سینما میتوان به  طهران روزگار ، مردی از جنس بلور ، سفر جادویی ، کفش های میرزا نوزوز ، فراز آسمان اشاره کرد .

 

بیوگرافی کامل زنده یاد رضا عبدی پیشکسوت و گوینده رادیو ایران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.