خلاصه داستان سریال جلال + بازیگران سریال جلال به همراه معرفی نقش

خلاصه داستان و زمان پخش سریال جلال را از شبکه یک  سیما به همراه  معرفی بازیگران این سریال در ادامه در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

سریال جلال + خلاصه و معرفی بازیگران سریال جلال

مجموعه تلویزیونی جلال به مناسبت چهل و یکمین روز از سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

خلاصه سریال جلال

به گزارش خبرگزاری‌ها سریال تاریخی جلال سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۵۶ شمسی را به تصویر می‌کشد و موضوع سریال جلال مربوط می شود به قیام مردم آذربایجان شرقی که به مناسبت چهل و یکمین روز از سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از شبکه یک سیما  از یازدهم بهمن ماه به روی آنتن میرود.

این مجموعه درامی کاملاً اجتماعی از رخدادهای اجتماعی و روزهای انقلاب اسلامی در سال‌های منتهی به ۲۹ بهمن‌ماه سال ۱۳۵۶ آذربایجان شرقی را به تصویر می‌کشد که از بازیگران این سریال می توان به حمیرا‌ریاضی همواره اصلی مهران رجبی کامیار شکیبایی فاطمه شکری حامد منافی هادی افتخارزاده رضا آبپاک و دیگر بازیگران تلویزیونی به آذربایجان شرقی پرداخته اند.

این سریال  بیش از صد لوکیشن دارد و بیش از ۲۰۰ بازیگر در این مجموعه بازیگران اصلی و کاراکترهای اصلی این سریال را همراهی کردند.

سایر عوامل تولید سریال

عوامل تولید سریال میتوان به نویسنده امیر حسین ثروتمند مدیر تصویربرداری حمید مهرافروز تدوین حیدرنژاد صدابردار اصغر خوب بود محسن سلمانی چهره پرداز مجید اسکندری نیز نام برد.

پیشنهاد شبناک به شما : خلاصه داستان سریال طنز کتونی زرنگی + بازیگران سریال کتونی زرنگی به همراه معرفی نقش

زمان پخش سریال جلال

این سریال ساخته حسن نجفی به تهیه کننده مهدی کریمی محصول مورد استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران مرکز آذربایجان شرقی می باشد که قرار است همزمان با چهل یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی از 11 بهمن ماه در ۱۵ قسمت از شبکه یک سیما به روی آنتن  رود.

زمان و پخش سریال جلال + معرفی بازیگران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.