خلاصه داستان سریال طنز کتونی زرنگی + بازیگران سریال کتونی زرنگی به همراه معرفی نقش

سریال طنز کتونی زرنگی  ساخته علی ملاقلی پور قرار است بعد از ایام فاطیمه از شبکه سه سیما به روی آنتن رود در ادامه جزییات این سریال را به همراه خلاصه و معرفی بازیگران و ساعت پخش این مجموعه را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

زمان پخش سریال طنز کتونی زرنگی از شبکه سه سیما + معرفی بازیگران

با توجه به اتمام سریال وارش ساخنه آقای احمد کاوری ،  قرار بود مجموعه طنز آخر خط  ساخته علیرضا مسعودی از شیبکه سه سیما به روی آنتن رود که با توجه به ایام فاطمیه سریال نامه آخر ساخته دانش اقباوشوی بعد ار اتمام سریال وارش در غالب یک مینی سریال  در 6 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت .

با پایان رسیدن سریال نامه آخر و اتمام ایام فاطمیه سریال ظنز کتئنی زرنگی اثر علی ملا قلی پور ساخته  محمدرضا شفاه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

خلاصه سریال کتونی زرنگی

این سریال در غالب طنز در واقع  نوعی کفش ورزشی است که  مردم با پوشیدنش احساس شادی و خوشحالی  و انرژی میکنند ، که معمولا پیشنه آین سریال به زمان قدیم برمیگرده که مرذمبا شلوار 6 جیب و کافشن کتونیپا میکردند.

از یازیگران این سریال میتوان به هدایت هاشمی ، علیرضا جعفری ، جواد پورزند ، علی سلیمانی ، افسانه چهره آزاد ، سحرولد بیگی ، ملیکا شریفی نیا ، برزو ارجمند ،شاپور کلهر ، عماد شعبانی اشاره کرد.

از بازیگران کودک این سریال میتوان به عماد شعبانی و رادمهررزمجوی  را نام برد.

سریال طنز کتونی رزرنگی را میتوان به عنوان نخستین سریال طنز علی ملا قلی پور دانست ، وی فرزند مرحوم رسول ملا قلی زاده می باشد .

از دیگر مجوعه و آثار وی میتوان به فیلم قندون جهزیه در سال 1393 اشاره کرد که در غالب موضوع طنز به زندگی مشترک معصومه و عطا اشاره میکرد که مستاجر بودند، ار بازیگران این فیلم میتوان به نگار جواهریان  در نقش معصومه و  صابر ابر ئر نقش عطا .و اکبر عبدی ، افسانه چهره آزاد نیز اشاره کرد.

پیشنهاد شبناک به شما : خلاصه داستان و بازیگران سریال آخر خط + اسامی و تصاویر بازیگران آخر خط

زمان پخش سریال کتونی زرنگی

این سریال  در 20 قسمت ساخته شده است و قرار است بزودی بعد از اتمام ایام فاطمیه از شبکه  سه سیما پخش شود.

زمان پخش سریال کتونی زرنگی از شبکه 3 سیما

 

اسامی بازیگران سریال کتونی زرنگی + تصاویر

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

 1. سلام .

  نام : پژمان محمدی

  سن : 21 سال

  زبان انگلیسی : مسلط

  و سایت های معرفی فیلم :

  پروشات ، نقد فارسی . کار کردم

  تولید محتوا : 2 سال کار بر روی سایت های مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *