خلاصه داستان سریال هم گناه + بازیگران سریال هم گناه به همراه معرفی نقش

زمان و پخش سریال هم گناه  از شبکه نمایشی خانگی را در به همراه معرفی بازیگران در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخونید.

سریال هم گناه مصطفی کیایی + زمان پخش و خلاصه داستان

سریال هم گناه مجموعه جدیدی از مصطفی کیایی کارگردان ایرانی است که اینروزها مشغول ساخت و پیش تولید آن است.این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود که کار جدید برادران کیایی می باشد.

 

هم گناه سریال جدید مصطفی کیایی به نویسندگی برادرش محسن کیایی و علی کوچکی است که این روزها در حال سپری کردن مرحله پیش تولید است.
مجوز ساخت «هم‌گناه» تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مصطفی کیایی از طرف شورای پروانه ساخت غیر سینمایی صادر شده است.

روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت غیرسینمایی، برای سریال «هم‌گناه» به تهيه‌كنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی و بلند داستانی «آوای باد را بشنو» به تهيه‌كنندگی احمد عبدالهیان و کارگردانی شهرام درویش پروانه ساخت صادر شد.

بر اساس این گزارش، شورای پروانه نمایش آثار غیرسینمایی، برای سریال «مانکن» به تهيه‌كنندگی ایرج محمدی و کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، داستانی بلند «سکوت طولانی» به تهيه‌كنندگی فرزاد پاک و کارگردانی مهناز محمدی و داستانی بلند «صداهای خاموش» به تهيه‌كنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی سهی بانو ذوالقدر پروانه نمایش صادر گردید.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه با نمایش دو عنوان مستند و سه عنوان سریال انیمیشن خارجی نیز موافقت شد.

 

در حالی که مرحله پیش تولید سریال در حال سپری شدن است ، تاکنون اسامی برخی از بازیگران این سریال مشخص و انتخاب شده و به زودی بازیگران دیگری به جمع بازیگران این سریال اضافه خواهند شد.

بازیگران سریال هم گناه

هنگامه قاضی در سریال هم گناه + تصاویر

این سریال تاکنون برخی از بازیگران خود را انتخاب و معرفی کرده ترکیب جدیدی از بازیگران سینما و تلویزیون را به شبکه نمایش خانگی خواهد آورد. در معرفی اولیه این فیلم اسم مهتاب کرامتی نیز در لیست بازیگران این سریال جا داشت که ظاهرا به توافق نرسیدن و اسم این بازیگر از لیست اسامی بازیگران این سریال خارج شد.

پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیانی ، هنگامه قاضی ، حبیب رضایی ، مهدی پاک دل ، مسعود رایگان ، رویا تیموریان ، پدرام شریفی ، شاهرخی فروتنیان ، افسانه چهره آزاد ، احسان کرمی ،

خلاصه داستان سریال هم گناه

هنوز داستان این سریال و خلاصه آن منتشر نشده و این اولین تجربه سریال سازی مصطفی کیایی برای نمایش خانگی است که محسن کیایی و علی کوچکی نویسندگی این سریال را برعهده دارند.
مصطفی کیایی کارگردانی و نویسندگی فیلم هایی چون عصریخبندان، بارکد، خط ویژه و … را در کارنامه هنری اش دارد و تابحال موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگر برای خط ویژه و سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه برای ضدگلوله را از آن خود کرده است.

خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که….

پیشنهاد شبناک به شما : خلاصه داستان سریال روزگار + باریگران سریال روزگار به همراه معرفی نقش

 

محسن کیایی پیش از نویسندگی سریال هم گناه به عنوان نویسنده در فیلم لونه زنبور ، خوب بد زشت و مهمانان ویژه حضور داشته است‌

«هم‌گناه» با سرمایه‌گذاری سرویس VOD فیلیمو در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و به‌ زودی خبرهای تکمیلی آن سریال منتشر خواهد شد

زمان پخش سریال :

اولین قسمت این سریال طبق برنامه قرار است روز دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ به شبکه نمایش بیاید.

پرویز پرستوایی در سریال هم گناه

محسن کیانی در سریال هم گناه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *