خلاصه داستان سریال پرگار + معرفی بازیگران سریال پرگار به همراه معرفی نقش

شما می توانید زمان پخش سریال پرگار را که قرار است جایگزین سریال جلال از شبکه یک پخش می‌شود را در ادامه به همراه معرفی بازیگران و تصاویر در این مرکز مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال پرگار

با پایان رسیدن سریال جلال ساخته حسن نجفی از شبکه یک سیما سریال بردار ساخته شهرام شاه حسینی جایگزین این سریال می شود و از شنبه ۲۶ بهمن ماه به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود در ابتدا نام های مجموعه تلویزیونی آسمان هوای باران دارد بود اما به نام پرواز تغییر نام داد.

خلاصه داستان سریال پرگار

داستان سریال پرگار روایتگر خانواده است که برای ادامه تحصیل دخترانشان در مقطع دکترا به تهران مهاجرت می‌کنند که در تهران با چالش های مختلفی روبرو می شوند

تقویم نجومی تلویزیونی به مسائل روز جامعه و همچنین ارتباط والدین با فرزندانشان تحصیلی فرزندان تعلیم و تربیت فرزند ارتباط دختران محصل با خانواده هاشون مواد مخدر در گروه سنی نوجوانان پرداخته شده است.

معرفی بازیگران سریال پرگار

از بازیگران سریال پروانه می‌توان به مرجانه گلچین علی عمرانی رضا علامه فریبا جدیکار الهام طهموری بهرنگ‌علوی مریم سرمدی فریبا کوثری مهرناز افلاکیان بابک کریمی امیر علی ای تیما پوررحمانی زهره نیوز این روزنه سهیلا جوادی نجوا صاحب کتایون علیزاده نیز اشاره کرد.

اسامی بازیگران سریال پرگار شبکه یک + تصاویر

عوامل و دست اندرکاران سریال پرگار

از عوامل سریال پروانه می توان به شهرام شاه حسینی کارگردان امین‌پور احمدی تهیه کننده احمد رفیع زاده نویسنده مهدی آقایی مدیر برنامه ریزی آذر تجلی دستیار اول کارگردان زهرا مهدوی و نازنین توسلی طراح صحنه و لباس و سجاد حیدری مدیر تصویربرداری نیز اشاره کرد.

پیشنهاد شبناک به شما : بازیگران فیلم شنای پروانه محمد کارت + اسامی بازیگران 

زمان پخش سریال پرگار

سریال پرگار از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه هر شب راس ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شبکه اول سیما به روی آنتن خواهد رفت البته این شوی تلویزیونی همه روزها به غیر از پنجشنبه ها از تلویزیون پخش می شود.

زمان بازپخش سریال پرگار

بینندگان محترم شبکه یک می توانند تکرار سریال را در روز بعد ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه بامداد و ۹:۳۰ صبح و ۱۵ بعد از ظهر نیز دنبال کنند.

تعداد قسمت های سریال

سریال پرواز در ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه از شبکه اول سیما از روز بیست و ششم بهمن ماه به روی آنتن می‌رود.

تصاویر بازیگران سریال پرگار+ خلاصه داستان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.