خلاصه داستان و بازیگران سریال تاراز + اسامی و عکس بازیگران سریال تاراز

شما می توانید در این بخش از مجله اینترنتی شبناک خلاصه داستان و عکس ها و اسامی همه بازیگران سریال تاراز  و زمان پخش تعداد قسمت ها و موضوع داستان را که به صورت یک مینی سریال تولید شده  را مشاهده کنید.

اسامی و بیوگرافی کامل بازیگران سریال تاراز + تصاویر جدید

مینی سریال تا رضا ساخته مرتضی رحیمی به کارگردانی محمود رضا اسدی به سفارش از شبکه جهانبین استان چهارمحال و بختیاری سال گذشته در موقعیت های مختلف از جمله در شهرهایی مثل اصفهان و شهرکرد تصویربرداری شده و از چند روز قبل آماده پخش می باشد.

بازیگران سریال تاراز

از جمله  هنرمندان  مطرحی که در این مینی سریال هنرنمایی می‌کنند می‌توان به علی اوسیوند ،حسین توشه ،محمود مقامی ،مینا نوروزی، مهدی سجادپور فاشرف شاه حسینی ،حجت الله نجف پور ،زهرا آقا حسینی ،ستاره کوه سختی ،مهرشاد نیکوخواه ،حمیدرضا تربتیان ، نیلوفر شهیده اشاره کرد که در این سریال بازی کرده اند.

خلاصه داستان سریال  تاراز چه می باشد؟

همه چیز در باره سریال تاراز + تصاویر بازیگران سریال تاراز

خلاصه این داستان اشاره می کند و جوانی به نام تاراز بختیاری با هنرنمایی آقای مرتضی رحیمی استاد دانشگاه  که برای اجرای طرح خود راهی کشور ظسوریه میشود که سرانجام سرنوشت وی جور دیگری رقم میخورد و همزمان جنگ داعش شروع میشود و حضور تاراز با حمله داعش یکی شده و وی براس نجات جان همکارانش جان خودر را به خطر انداخته است و در این حین دچار مصدومیت میشود .

تاراز زمانی که به کشور برمیگردد در یک آسایشگاه  جانبازان بستری میشود  که ناگهان در آنجا عشق دوران کودکی و قدیمی خود را می بیند که درنا نام دارد نقش درنا در سریال تاراز نیلوفر شهیدب یر عهده دارد . و …..

پیشنهاد شبناک : خلاصه داستان و بازیگران سریال وارش + اسامی و عکس بازیگران سریال وارش

عوامل سازنده و تولید تاراز

عوامل اصلی مجموعه عبارتند از: تهیه کننده:مرتضی رحیمی، نویسنده:مهدی سجادپور،کارگردان: محمودرضا اسدی، مدیر تصویر برداری: حاج حسن سلطانی،دستیار اول تصویر: امین رنجبر، دستیاران:علی رضوانی و عباس قاسمی، مدیر صدابرداری:حمید اسلامی، دستیار صدا:میثم سالاروند، مدیر صحنه و لباس:مسعود جزایری، جامه داران: محبوبه ترمه باف، حمیدرضا کرد سیچانی، پگاه میر حسینی، طراح گریم:افسانه احدی نژاد، دستیار گریم: مرتضی شاه بندری،مدیر تولید: امید نصوحی، مدیر تدارکات:حسین پناهی، تدارکات و حمل ونقل: ناصر انصاری، افشین مور، سینه موبیل:حمید رضا تربتیان، تدوین:مهدی دهقان، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز:اشرف شاه حسینی، منشی صحنه:یاسر پیمانی، جانشین تولید:عبدالعلی برازش، روابط عمومی و عکاس پشت صحنه: محمد معمر، تصویربردار پشت صحنه:محمد رضا حاجی پور اشاره کرد.

نیلوفر شهیدی و مرتضی رحیمی در سریال تاراز + تصاویر

تصاور جالب نیلوفر شهیدی در مینی سریال تاراز

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *