دانشگاه ها البرز چهارشنبه و پنج شنبه 4و5 دی ماه تعطیل شد+ جزییات خبر

در این بخش از مجله اینترنتی شبناک شما میتوانید جزییات خبر تعطیلی دانشگاه ها و موسسات عالی و آموزشی البرز را در روزهای چهارشنبه 4 و پنج شنبه 5 دی ماه سال 1398 به علت استمرار و تداوم آلودگی ها + جزییات کامل خبر تعطیلی را مشاهده نمایید.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان البرز در روز های چهارشنبه 4 و پنج شنبه 5 دی ماه سال 1398 به علت آلودگی  تعطیل اعلام شد

تعطیلی دانشگاه های البرز در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه

 بنابر گزارش خبرگزاری ها به نقل از ایرنا : براساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز کلاس های دانشگاهی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ( چهارم و پنجم دی ماه) تعطیل شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز شامگاه سه شنبه در نشست کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز گفت: بررسی های نهایی حاکی از آن است که شرایط استقرار آلاینده ها در استان افزایش یافته بطوریکه با کاهش دید افقی مواجه هستیم براین اساس کلاس های دانشگاهی نیز با این شرایط تعطیل می شود .

وی ادامه داد: دستگاه های امداد رسان، ایستگاههای سیار اوراژانس خود را به ویژه در فردیس،ساوجبلاغ، اشتهارد، کرج و نظرآباد فعال کنند همچنین بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و دانشگاه علوم پزشکی آمادگی لازم را برای خدمت رسانی به شهروندان داشته باشند.

وی تاکید کرد: همراهی شهروندان نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوا دارد و انتظار می رود فردا تا حد امکان از خودروهای شخصی استفاده نشود و شهروندان کرج و فردیس از اتوبوس های عمومی با کرایه نیم بها استفاده کنند.

پیشنهاد شبناک به شما :کلیه مدارس تهران و البرز تا روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد + جزییات خبر

درویش پور خاطرنشان کرد: تعطیلی معادن شن و ماسه ، جلوگیری از فعالیت های عمرانی ازسوی شهرداری و ممانعت ازسوزاندان ضایعات شهری از دیگر نکات ضروری دراین زمینه به شمارمی رود.

وی اظهار داشت: اعمال قانون در این روزها به طور دقیق اجرا شود به خصوص با صنایع آلاینده و افرادی که خودرو آنان معاینه فنی لازم را ندارند به جد برخورد شود.

طی ۱۸ روز گذشته کیفیت هوای استان البرز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم قرار داشت.

کیفیت ناسالم هوا سبب تعطیلی مدارس البرز در هفته جاری شد بطوریکه امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه نیز تعطیل بودند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *