دانلود فیلترشکن برای اندروید و فیلترشکن برای گوشی

دانلود فیلترشکن برای اندروید و فیلترشکن برای گوشی که این روزهای همه کاربران مجازی برای دسترسی به برخی از شبکه های مجازی مورد اسنفاده میکنند را در این بخش از سایت شبناک مشاهده نماید.

دانلود فیلترشکن برای اندروید

برخی از شبکه های اجتماعی محبوب در پر مخاطب در کشورمان گاهی در دسترس خارج میشوند و به قول معروف فیلتر میشوند که میتوان از مهمترین انها به فیسبوک و تویتر و در روزهای اخیر به تلگرام و اینستاگرام اشاره کرد.

دانلود فیلترشکن برای اندروید و فیلترشکن برای گوشی

برای همین علت کاربران برای وارد شدن به این شبکه ها به دنبال فیلترشکن میروند.

برای دانلود فیلترشکن باید از سایت مجاز و رسمی vpn.ir درخواست بدهید و به صورت قانونی آن را خریداری نمایید و در راستای کسب و کارتان از آن استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن برای اندروید و فیلترشکن برای گوشی

اگه در گوگل جستجو کرده باشد سایت های با عناوین دانلود فیلترشکن برای اندروید و فیلترشکن برای گوشی جولان میدهند که با غیرقانونی بودن کارشان باز هم به صورت آزادانه شماره حساب قرار داده اند تا مردم از انها  خرید کنند.

کارکرد و نحوه کار فیلترشکن

کارد کرد این برنامه ها به این شکل است که وقتی که آنها را بر روی گوشی یا کامپیوتر فعال میکنیم دستگاه ما را به یک سرور خارجی با آی پی خارجی متصل میکند و ما با یک آی پی یک کشور دیگر میتوانیم به سایت های مورد نظر که در ایران مسدود شده است دستیابی پیدا کنیم. خبر های داغ

عواقب خرید از سایت های نامعتبر

سایت های زیادی برای فروش این برنامه در اینترنت وجود دارد که استفاده از آنها بسیار خطرناک است چرا که ممکن از با انتقال بدافزارهای جاسوسی و مخرب بر روی دستگاه شما به راحتی به همه اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

همچنین این سایتها میتوانند با فعال کردن یک برنامه هنگام دانلود شما ، تمامی فعالیت های شما در اینترنت (اعم از خرید های اینترنتی و دریافت شماره کارت و رمز دوم شما) را به راحتی کنترل کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید و استفاده از این برنامه ها حتما به سراغ سایت های معتبر بروید که در صورت تخلف بتوانید از آنها شکایت کنید هرچند که خرید این برنامه ها کاری غیرقانونی خواهد بود و پیگیری قضایی از آنها ممکن است با مشکل روبه رو شوید.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.