بیوگرافی درسا بختیار و همسرش +عکس های شخصی و ازدواج

بیوگرافی درسا بختیار و همسرش +عکس های شخصی و ازدواج درسا بختیار (dorsa bakhtiyar) را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی درسا بختیار

درسا بختیار (dorsa bakhtiyar) در یازدهمین روز از شهریور ماه ۱۳۷۵ در پایتخت به دنیا آمده است و بازیگران زن جوان سینما و تلویزیون ایران است

بیوگرافی درسا بختیاربیوگرافی درسا بختیار,عکس های درسا بختیار

که در این مدت گذشته به شهرت بسیار زیادی دست یافته و با کلاس‌های هنری عملکرد بسیار خوبی در سطح سینما داشته است در رشته کارگردانی تحصیل نموده و تا مقطع کارشناسی و ادامه داده است علاقه زیادی به بازیگری دارد.

نحوه بازیگر شدن درسا بختیار

بازیگر ایران در کلاسهای هنرپیشگی هومن سیدی بازیگر و کارگردان جوان سینمای ایران آغاز کرده است زمانی که به مدرسه می رفت و در دوران دبیرستان خود علاقه مند به فعالیت حرفه‌ای در هنر شد و برای همین منظور به نظر هومن سیدی دست کلاسهای بازیگری را برگزار می شود و سطح شهر تهران تبلیغات گسترده‌ای برای این کار را انجام داده بود.

بیوگرافی درسا بختیار,عکس های درسا بختیار

در کنار این کلاسها به تئاتر مشغول شد و در تئاتر نیز فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد و تجربه زیادی را به دست آورد و همچنین چند تا فیلم را نیز بازی کرده است.

درسا بختیار بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر

سریال زیر پای مادر

یکی از رفقایش برو به آقای بهرنگ توفیقی فیلمساز معروف ایرانی آشنا کرد و این کارگردان از این خانوم برای مجموعه زیر پای مادر تست بازیگری گرفت و او را برای بازی در این سریال انتخاب کرد این مجموعه در ماه رمضان سال ۱۳۹۶ از شبکه اول سیما بر روی آنتن دارد سریالی که بازیگران مشهوری همچون کامبیز دیرباز و بهناز جعفری و پریوش نظریه و بهزاد فراهانی بازی می کردند.

درسا بختیار بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر

درسا بختیار بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر بود که توانست عملکرد قابل قبولی را از خود برجای بگذارد با توجه به مخاطبان تلویزیون ایران به خود جلب کنند.

بیوگرافی درسا بختیار و همسرش +عکس های درسا بختیار

ازدواج نکرده

این بازیگر جوان در حال حاضر وارد زندگی زناشویی نشده است و به قول خودش حالا وقت زیادی برای فکر کردن به این مسئله است و در حال حاضر می خواهد و به صورت حرفه‌ای به فعالیت در سینما و تلویزیون بپردزد. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

بیوگرافی درسا بختیار و همسرش +عکس های شخصی و ازدواج

صفحه اینستاگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.