درمان زود ارضایی (زود انزالی) با حرکات ورزشی و دارویی

درمان زود ارضایی (زود انزالی) با حرکات ورزشی و دارویی مخصوص درمان زود ارضایی را مخصوص مردان متاهل در این این صفحه گرداوری نموده ایم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

درمان زود ارضایی (زود انزالی)

رابطه جنسی یکی از مهم‌ترین نیازهای غریزی انسان می باشد که در رابطه زناشویی مهمترین نقش را در برقراری آرامش به وجود می آورد.

درمان زود ارضایی (زود انزالی) با حرکات ورزشی و دارویی

این روزها اگر نگاهی به خبرهای اجتماعی کشورمان بزنید متوجه می شوید که در سال ۹۷ آمار طلاق به شدت افزایش یافته و در سال ۹۷ رکورد زده است که به گفته کارشناسان مهمترین دلیل آن نارضایتی جنسی است.

متاسفانه در کشورمان به صورت همگانی درباره مسائل جنسی آموزش داده نمی‌شود و منبعی برای آموزش در این حوزه باید به مقاله های اینترنتی رجود کرد که آن هم نمی‌توان با اطمینان کامل گفت که معتبر است اما به هر حال ساده ترین روش برای دسترسی به اطلاعات مسائل جنسی سایت های اینترنتی است . پوزیشن

یکی از معضلات و مشکلات مردان در برقراری رابطه جنسی با همسرشان مشکل زود ارضایی می باشد اتفاقی که می تواند برای آنها بسیار بد و خجالت آور باشد چراکه نمی‌تواند مدت زیادی با همسرشان معاشقه کنند.

برای این کار البته راهکارهای زیادی وجود دارد راهکار های مصنوعی از جمله استفاده از کاندوم های تاخیری یا اسپره های تاخیری اما این وسایل و تجهیزات جانبی بوده و نیاز به تهیه آن قبل از شروع رابطه است.

روش های دیگری هم برای درمان زود ارضایی مردان وجود دارد از داروهای گرفته تا حرکات ورزشی که می‌تواند تاثیر زیادی در حل این معضل باشد.

روش دارویی

یکی از داروهایی که برای زود ارضایی می تواند مفید واقع شود قرص پاروکستین می باشد که توسط برخی از مردان به صورت خودسر استفاده می‌شود و می‌تواند اثرات زیان آوری بر روی بدن آنها داشته باشد

نباید این دارو را به صورت خودسر استفاده کرد و باید حتماً زیر  نظر پزشک و در دوره‌های درمانی خاصی استفاده شود این دارو برای اولین بار برای ضد افسردگی وارد بازار شد که قابلیت مهمی در درمان زود ارضایی مردان دارد.

روش ورزشی

یکی دیگر از روشهای درمان زود ارضایی استفاده از حرکات ورزشی است که می‌توان آن را بدون هزینه و بدون عوارض عنوان کرد

درمان زود ارضایی (زود انزالی) با حرکات ورزشی و دارویی

برای این کار باید هنگام ادرار سعی کنید که ادراتان را قطع و وصل کنید یعنی هنگامی که در حال ادرار هستید ادرارتان را بند آورید و دوباره ادامه دهید در هر بار ادرار کردن باید دو یا سه بار این کار را انجام دهید این از روشهای سنتی و قدیمی درمان زود ارضایی می باشد

استفاده از اسپری لیدوکائین

لیدوکائین اسپری بی حس کننده بوده که بیشترین کاربرد را در دندانپزشکی ها دارد و هنگام کشیدن دندان با زدن به لثه که بیمار را بی حس یا به اصطلاح سر کرده هنگامه جراحی و کشیدن دندان بیمار در دردی را حساس نکند.

درمان زود ارضایی (زود انزالی) با حرکات ورزشی و دارویی

اما لیدوکایین را میتوان در رابطه جنسی هم استفاده کرد

باید به این نکته توجه داشته باشید که اسپری لیدوکائین وقتی که به نواحی بیضه به آلت تناسلی زنده میشود رگ حساس زیر آلت تناسلی را کاملاً بی حس کرده و هنگام نزدیکی مرد هیچ گونه لذتی را در ناحیه تناسلی خود احساس نمی کند این اقدام می‌تواند حتی آلت تناسلی در حالت نعوظ خارج کند و تا زمانی که اثر این اسپری بر روی نواحی تناسلی وجود دارد آلت تناسلی نتوانند به حالت نعوظ در آید.

پیشنهاد ما برای درمان این عارضه این است که ابتدا با پزشک ماجرا را در میان بگذارید با استفاده از دستورالعمل های توصیه شده توسط پزشک به درمان این عارضه بپردازید.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *