فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا در مسابقات جام جهانی وزنه برداری آمریکا را در این بخش از خبرهای ورزشی سایت شبناک مشاهده نمایید.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن

علی هاشمی وزنه بردار جوان کشورمان که در مسابقات جام جهانی 2017 آمریکا به نمایندگی از ایران شرکت کرده بود توانست در وزن 105 کیلوگرم وزنه 183 کیلوگرمی را به صورت یک ضرب مهار کند و مدال طلای این وزن را تصاحب نماید.

اما اتفاق جنجالی بعد از اهدای مدال برای او رخ داد که بازتاب جهانی را در پی داشت و بسیاری از رسانه های جهان به آن پرداختند.

ماجرای دست ندادن علی هاشمی به خانم

یک خانم جوان مسئول اهدای مدال طلا به این وزنه بردار کشورمان بود و بعد از انداختن مدال طلا بر گردن آقای هاشمی دستش را به سوی او برد تا به این وزنه بردار دست بدهد اما علی هاشمی دستان خود را جمع کرد و به او دست نداد.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

دست دادن بعد از اهدای مدال یک عرف در مسابقات ورزشی محسوب میشود که ورزشکاران ایرانی به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی نمیتوانند به زنان نامحرم دست بدهند

و در این مورد نیز قهرمان کشورمان نتوانست به این خانم دست بدهد و مورد انتقاد برخی رسانه های حارجی قرار گرفت و خبرهای داغ ورزشی تبدیل شد.

دانلود فیلم

واکنش رسانه های خارجی

بعد از این ماجرا برخی از رسانه های خارجی این اقدام هاشمی را اهانت آمیز توصیف کردند و نوشتند که او نباید با خانم اهدا کننده مدال به این گونه رفتار میکرد.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

اما کاربران شبکه های اجتماعی نیز با تقدیر از او به خاطر این اقدام شایسته و مذهبی تشکر کردند.

فیلم دست ندادن علی هاشمی به زن اهدا کننده مدال طلا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. آفرین بر علی هاشمی..فوق العاده بود کارش…

  2. هزار االله و اکبر! ما می تونیم فقط باید فعل خواستن رو صرف کنیم! قدم بعدی سفر به کره ماه!

  3. خیلی مردی دل امام زمانو شاد کردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.